Rzeczpospolita

11 pytań i 11 odpowiedzi – Karta Suwerena

obwieszczenie suwerenów RPS

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

1. Czy mogę dostać jakiś przepis na podstawie którego można taką kartę wydawać i czy są one honorowane przez ONZ ? 

Prawo Naturalne https://ariowie.com/definicja-prawa-naturalnego/
Konstytucja https://ariowie.com/konstytucja
Informacja do ONZ https://ariowie.com/list-do-antonio-guterres/
Nie otrzymaliśmy pytania ani sprzeciwu, jednocześnie nie potrzebujemy zgody od prywatnej fundacji jaką jest ONZ na czynienie czegokolwiek.

2. Ciekawi mnie legalność tego dokumentu i uznanie go przez służby?

Nasze dokumenty są PEŁNOPRAWNE czyli w pełnej zgodzie z prawem i prawami. Słowo legalne pochodzi od legislacji, która może naruszać prawa i konstytucję (przykład C19).

3. Jak to się ma do dowodów suwerena wydawanych przez prezydenta II RP Potockiego?

Karta Suwerena wydawana przez suwerenów nie ma nic wspólnego z dowodami suwerena pana Potockiego.

4. Kto wydaje Kartę Suwerena? 

Kartę Suwerena wydaje suweren, więc Ty sam, jeżeli oczywiście deklarujesz się suwerenem. Nie podlegasz w ten sposób pod żaden organ wydający czy instytucję.

5. Dlaczego karta KS jest wydawana na 10 lat?

Pełnoprawny dokument wg standardów międzynarodowych ogranicza się na 10 lat zgodnie z normami międzynarodowymi ISO.

6. Po co potrzebny mi taki dokument?

Karta Suwerena jest Ci potrzebna do komunikowania się z systemem. Urzędnik, policjant, lekarz pracujący w matriksie (systemie) rozumie informacje podane mu w języku systemowym. Stąd u nas standard ISO.

Mówiąc prościej jeżeli chcesz być rozpoznany jako Suweren, a nie osoba z systemu, podlegająca pod niego, musisz posiadać dokument, który tego dowodzi i który jest zrozumiały dla urzędnika.

Rozumiemy, że suwerenność, wolność, odpowiedzialność za siebie i swoją rodzinę pochodzi z serca. Przyznaj jednak, że łatwiej jest pokazać urzędnikowi Kartę Suwerena niż opowiadać mu o swojej suwerenności, z nadzieją że zrozumie.

7. Jak aplikować po fizyczną Kartę Suwerena? Z panelu na platformie nie da się jej zamówić, mimo że posiadam już cyfrową.

Zlecenia wysyłamy w  partiach 1 tysiąca cyfrowych Kart Suwerena. Wtedy nasz system wyśle Wam linki do generacji fizycznych Kart Suwerena. Paczkę 1 tysiąca dostarczamy do wytwórni papierów wartościowych, która je wydrukuje i prześle do naszej sortowni. Tam, karty będą adresowane i wysyłane do odbiorcy. Cały proces może trwać około miesiąca od daty wysłania pakietu pierwszego tysiąca Kart.

8. Czy mogę posługiwać się cyfrową Kartą Suwerena? Jak ją pobrać?

Jest cyfrowa i dostaniesz aplikację do niej na smartfona. Do legitymowania się potrzebujesz fizyczną, a cyfrowa jest do okazania.

9. Czy mogę kupić tylko Kartę Suwerena?

Obawiam się, że Karty nie są na sprzedaż i są zarezerwowane dla członków naszej społeczności. Dodatkowo potrzebujesz mieć Suwerenny odpowiednik Aktu Urodzenia, czyli Deklarację Narodzin.  Następnie  Kartę Suwerena, jeżeli masz korporacyjne dokumenty jak prawo jazdy, rejestracje czy akty własności to trzeba wszystko uwolnić od domniemania podległości, które może zostać wykorzystane przeciwko tobie – “Zbiegły niewolnik” 😉

10. Czy można otrzymać pakiet wszelkich informacji jeśli ma się kredyt w tym systemie działalności jak to pogodzić i co dalej??

Taki pakiet zostanie przygotowany dla członków społeczności, którzy mają już gotowy komplet dokumentów identyfikacji Suwerena. W innym wypadku to nie będzie miało wystarczającej mocy.
Dodatkowo będzie udostępniona usługa prawna dla wszystkich opłacających składki członkowskie z taką opcją.

11. Jak rozwiązaliście sprawę dzieci? Czy one też mogą mieć Kartę Suwerena? Czy też mogą przekraczać granicę?

Dzieci podlegają rodzicowi. Jeżeli jest suwerenem i członkiem naszej społeczności, czyli Ziemianinem na Ziemi, nie obowiązują Cię granice. Możesz się przemieszczać balonem jak masz taką ochotę, nad Ziemią i oceanami. Granice państw są umowami handlowymi i dotyczą ich sygnatariuszy oraz im podległych. My nie zawieramy umów z podmiotami, które naruszają prawa człowieka oraz prawo naturalne.

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Rzeczpospolita

Komplet suwerennych dokumentów – DS, DN i Karta Suwerena to dopiero początek

WitajNie mieszkam w okupowanej Polsce prawie 20 lat. Mimo to zawsze miałem wyobrażenie, że…
Czytaj
RODyRzeczpospolita

ARIOWIE i RPS to

ARIOWIE i Rzeczpospolita Suwerenów to;100% Suwerenności każdego indywidualnego człowieka.100%…
Czytaj
RzeczpospolitaVlog

Konferencja | Narzędzia RPS parasolem w cieniu matriksa | 4

Zapis konferencji, która odbyła się 29.01.2022 na naszym kanale do którego link znajdziesz…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *