Obwieszczenia

3 Obwieszczenie Suwerenów Rzeczpospolitej

obwieszczenie suwerenów RPS

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Tak zwana “III RP” wprowadziła szereg ustaw i dopuściła się działań, które można uznać za zbrodnicze. W efekcie tych działań ludność rdzenna (Sławianie) była i jest nękana, poddawana eksperymentom medycznym. Wyniszcza się rodziny, rodzinny biznes, przemysł oraz inicjatywy społeczne. W trakcie funkcjonowania tzw. III RP, nastąpiła największa w znanych dziejach migracja Polaków.

Miliony wykształconych i wartościowych Rodaków uciekło przed prześladowaniami, biedą oraz Polskości, co często otwarcie deklarują. Jednocześnie wspierają oni ruchy oraz organizacje, których działalność można określić jako antypolską, a często przestępczą.

Społeczność Suwerenów Rzeczpospolitej podczas obrad na 3 Wiecu Suwerenów jednoznacznie potwierdza, co następuje:

III Rzeczpospolita Polska, znana także jako “Poland Republic of” (https://sec.report/CIK/0000079312) jest organizacją przestępczą, odpowiedzialną za zbrodnie przeciwko ludzkości, eksperymenty na ludziach, handel żywym towarem, niszczenie rodzin, przedsiębiorstw, dewastację środowiska, wyprzedaż Narodowych zasobów naturalnych, niekorzystne zarządzanie mieniem społecznym, wyniszczanie Narodu Polskiego, prymitywną edukację, fałszowanie historii oraz wiele innych zbrodni.

W związku z tym uważamy, że obowiązkiem naszej społeczności jest przeprowadzenie gruntownego śledztwa, zebranie dokumentacji dowodowej, zorganizowanie międzynarodowej kampanii medialnej oraz wszczęcie procesów przed właściwym Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.

W obliczu zbrodniczej działalności III RP, obwieszczamy brak zgody na milczenie oraz ignorancję, gdyż istnienie naszych Rodów oraz Narodu jest ponownie zagrożone.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Postanowione na 3 Wiecu Suwerenów II Rzeczpospolitej Polskiej

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Obwieszczenia

5 Wiec - Podatek Zero

Uroczyście informujemy, że na 5 Wiecu Suwerena jednogłośnie postanowiono, że jedyny…
Czytaj
Obwieszczenia

4 Obwieszczenie Suwerenów Rzeczpospolitej

Świat prawa stanowionego jednoznacznie opiera się na rażącym bezprawiu, nagminnym Łamaniu praw…
Czytaj
ObwieszczeniaRzeczpospolita

Konstytucja Suwerenów Rzeczpospolitej z dnia 17.07.2020

Preambuła My Suwereni Rzeczpospolitej, pochodzący od przodków żyjących w pełni praw…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *