Ogłoszenia

Ariowie LIVE CHAT, Wtorki Piątki godz. 20:00

Ariowie LIVE CHAT, Wtorki Piątki godz. 20:00

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Ariowie

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych informacjami z przestrzeni RPS International oraz poznaniem żywych ludzi ze społeczności Ariowie, na nową powstałą grupę na komunikatorze Telegram

Zapraszamy na spotkania głosowe (czat na żywo) w każdy Wtorek i Piątek od godz 20:00 czasu polskiego.

Serdeczności !

Paszport oraz inne dokumenty Suwerena

Dla naszego komfortu oraz bezpieczeństwa potrzebujemy wyraźnych i czytelnych znaków, które będą z łatwością odczytane i zrozumiane przez agenturę Matrixa (policja, straż graniczna, agencje, sądy itp.).

Pamiętaj, że do tej pory funkcjonuje “domniemanie zgody” i podległości w stosunku do Matrixa, które jest oparte o Twoje milczenie, zawieranie niejasnych oraz mylących “umów”, takich jak podpisane przez rodziców akty urodzenia, aplikacje po dowód, paszport, licencje, zezwolenia, zeznania podatkowe itp.

Tego typu dokumenty nie reprezentują pełnoprawnej umowy, cesji, kontraktu, gdyż ich warunki, znaczenie oraz sposób w jaki zostałeś “zachęcony” były niejasne, mylące, fałszywe, szkodliwe i często były pod przymusem i podstępem.

IP ma za zadanie przygotować opracowania i dokumenty oraz zawrzeć porozumienia, które jednoznacznie wskażą podczas interakcji z agenturą Matrixa Twój status, brak zgody, funkcjonowanie w innej (nadrzędnej jurysdykcji) oraz zapewni ochronę i interwencje w przypadku naruszania Twoich Praw Naturalnych.

Jak wcześniej wspomnieliśmy wszystkie dokumenty muszą spełniać określone standardy ISO, a jednocześnie chronić prywatność oraz interesy naszych Suwerenów. To wymaga pewnych kompromisów i ogromnej ilości prac.

Paszport Suwerena musi spełniać wszystkie wymagane walory ustalane przez instytucje międzynarodowe, aby był honorowany. Jest to czwarty istotny element ochrony naszej Suwerenności w sytuacjach interakcji z Matrixem. Więcej informacji znajdziesz w dalszej części opracowania.

Pierwsze istotne dokumenty oraz opracowania prawne w naszej przestrzeni to przede wszystkim:

Deklaracja Suwerna – ariowie.com/deklaracja-suwerena , która jednoznacznie przedstawia status Suwerena oraz jego akt woli. Jednocześnie wyraźnie podkreślasz brak podległości pod prawa stanowione (kanoniczne oraz korporacyjne). Jest to bardzo ważny dokument i zachęcamy aby posiadać dwa oryginały podpisane przez trzech niekaranych świadków o dobrym imieniu (idealnie kiedy są suwerenami naszej społeczności).

Obwieszczenia Społeczności Suwerenów, są kolejną istotną formą prawną, która jednoznacznie definiuje nasze walory prawne oraz postawę w stosunku do zjawisk prawno kulturowych, jakie Matrix usiłuje narzucać. Więcej znajdziesz pod adresem ariowie.com/obwieszczenia

Konstytucja Suwerenów Rzeczpospolitej, jest kluczowym aktem prawnym naszej społeczności, który determinuje nasze podstawy prawne oraz zasady funkcjonowania społeczności jako całość wraz z administracją. Jest to kluczowe opracowanie, a jednocześnie dodatkowy poziom ochrony prawnej dla naszych Suwerenów. Więcej znajdziesz pod adresem ariowie.com/konstytucja

A więc jak wspomnieliśmy Paszport Suwerena jest czwartym w kolejności istotnym poświadczeniem Twojej Suwerenności i braku podległości pod prawa stanowione.

Kluczowa informacja

Twoja suwerenność oraz brak podległości pod prawa stanowione nie oznaczają, że jesteś zwolniony od poszanowania praw, które są zgodne z zasadami Prawa Naturalnego oraz czystą etyką i współczuciem. Bez znaczenia czy ktoś jest Suwerenem czy podległym.

Przykład:

Prawo do etycznej i pokojowej ekspresji religijnej lub np. ciszy nocnej.

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Ogłoszenia

Konferencja: "Suweren, obywatel, system korporacyjny; obszary styku."

Zapraszamy Cię na konferencje w Temacie: “Suweren, obywatel, system korporacyjny; obszary…
Czytaj
Ogłoszenia

Wspieraj Redakcje Serwisu Stanowimy.com

Jeśli podoba Ci się to co tutaj robimy i uważasz to za wartościowe to jest szansa by wspierać…
Czytaj
AktualnościOgłoszenia

Rzeczpospolita Suwerenów - Pierwsze Kroki

Rzeczpospolita Suwerenów – Poradnik – Pierwsze Kroki Witamy Cię w przestrzeni…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *