Styl życia

Co niszczy aurę człowieka? Poznaj i pokonaj niezdrowe wpływy osłabiające siłę Twojego biopola

Co niszczy aurę człowieka?

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Zdrowe, żywe pole auryczne tworzy wokół człowieka swoistą tarczę ochronną i pozwala swobodnie funkcjonować w świecie. Jednak taki poziom energetyczny nie jest rzeczą oczywistą. Aura każdego z nas jest codziennie narażana na wiele czynników mogących zaburzyć jej stan. Powodują one powstawanie w naszym polu miejsc osłabionych, przez które „wycieka” energia, co w konsekwencji może prowadzić do zmęczenia, apatii i choroby ciała fizycznego. Jeżeli chcemy zachować, czy odbudować silną aurę, ważne jest poznanie oraz wyzwolenie się od rzeczy, które ją nadwyrężają i niszczą.

Czym jest aura?

Niektórzy sądzą, że aura to nic innego, jak tylko elektromagnetyczne zjawisko. Inni dopatrują się w niej większego znaczenia, wierzą, że zawiera się w niej iskra życia i nasza wyższa świadomość, dostarczająca energii niezbędnej do życia i działania. Istnieje także pogląd, że aura jest odbiciem nas samych i posiada zapis naszej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości.

Sama definicja aury zakłada, że jest to niewidzialna emanacja lub pole energetyczne, które otacza wszystko, co istnieje. Pochodzi od greckiego słowa oznaczającego „bryzę”. Energia przepływająca przez nią odzwierciedla prowadzony styl życia, osobowość oraz nasze myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim obecnie znajduje się nasze ciało, a także umysł i dusza.

Poznaj niezdrowe wpływy determinujące siłę twojego biopola

Najczęściej aura rozpościera się we wszystkich kierunkach na blisko metr od ciała człowieka. Uważa się, że im pełniejszy rozwój człowieka i wyższa świadomość, tym większe i bardziej świetliste jest jego biopole. Co zatem się dzieje, że stan ten niekiedy wręcz diametralnie ulega zmianie?

Z pewnością bardzo duży wpływ na otaczającą nas poświatę ma to, co myślimy i czujemy. Stąd być może pochodzą takie wyrażenia jak „czerwony ze złości”, czy „zielony z zazdrości”. Choć nasze myśli i emocje są ulotne, nie należy ich lekceważyć. Z czasem mogą się one utrwalić i spowodować względnie stałe zmiany w aurze.

Oprócz aspektów wewnętrznych, istnieje jeszcze szereg występujących w otoczeniu czynników, mogących wpływać niekorzystnie na stan naszej aury. Choć zdają się być one oczywiste, myślę, że warto o nich przypomnieć. Poniżej lista niektórych rzeczy, mogących negatywnie wpłynąć na nasze biopole:

  • żywność modyfikowana genetycznie i mocno przetworzona (pozbawiona siły życiowej);
  • alkohol i papierosy (wszelkie używki, to jedne z najbardziej rozpowszechnionych niszczycieli aury we współczesnym świecie);
  • ubrania wykonane z syntetycznych materiałów lub w ciemnych, nisko wibrujących kolorach;
  • niskie częstotliwości emitowane przez wi-fi, wieże telefonii komórkowej, telewizory, komputery, radia, sieć 5G itp. (niebezpieczne zwłaszcza, gdy pozostajemy pod ich ciągłym wpływem);
  • dusze zmarłych i inni nieproszone istoty bytujące w naszym polu energetycznym;
  • emocjonalnie i wibracyjnie niestabilne osoby w naszym życiu, które obniżają naszą witalność (bywa, że spotykamy się z tzw. wampirami energetycznymi – toksycznymi ludźmi, którzy czyhają na naszą energię, żywią się nią, ponieważ sami nie mają połączenia ze Źródłem);
  • brak dostępu do naturalnego światła słonecznego i zbyt rzadkie przebywanie na łonie natury (aura rozrasta się i rozprzestrzenia w promieniach słońca, podczas obcowania z przyrodą, a kurczy, gdy jesteśmy w zamkniętych pomieszczeniach)

Co mogę zrobić, by czuć się lepiej?

W miarę jak nasza świadomość aury będzie się rozwijać, szybciej i łatwiej będziemy dostrzegać wszelkie jej zaburzenia. Będziemy też mogli sprawniej wychodzić ze schematów, które nam nie służą i łatwiej radzić sobie w sytuacjach niekorzystnych. Mamy wiedzę, że wszystko przenika się nawzajem i łączy ze sobą, patrzymy więc na wszelkie procesy w naszym polu raczej jako na część większej całości. Z tej perspektywy wiemy, że przestrzeń naszego serca jest miejscem, z którego możemy rozpocząć proces wszelkich zmian. Zaś połączenie z wyższym Ja, to nieoceniona pomoc w oczyszczaniu aury z energii i bytów, które nam nie służą. Także przebaczenie i uwolnienie się z wszelkich przeszłych zdarzeń, może sprawić, że nasza aura stanie się świetlista i zacznie odzwierciedlać nowo wykreowaną, szczęśliwą rzeczywistość

Magdalena Głowacka

Odwiedź stronę autora i pamiętaj by wspierać dobre treści!

Źródła:
„Dłonie pełne światła”, Barbara Ann Brennan, Wydawnictwo AMBER Sp. z o. o., 2002 r.
psycholog-pisze.pl/10-rzeczy-ktore-niszcza-twoje-zycie/

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Styl życia

Słowiańska Mudra - FIGA TO TEŻ JEST MUDRA!

Figa jako mudra pozwala zakryć się energetycznie od potencjalnego przeciwnika i jest bardzo…
Czytaj
Styl życia

O Ludziach INDYGO

Dzieci Indygo (już dorośli) istnieją naprawdę, a NWO próbuje przekabacić tych ludzi na drogę…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *