Rozwój duchowy

Kroniki Akaszy – prastary internet w którym zapisano nasze losy?

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Czym są Kroniki Akaszy? “Porównuję je do bezkresnego oceanu wiedzy”

Nawet jeśli poszukujący nie ma sprecyzowanych pytań, Akasza sama pokazuje, co jest do uzdrowienia na pierwszym planie, czy jest to oczyszczenie podpięć, uzdrowienie relacji, czy praca nad ciężką karmą z poprzednich wcieleń

Czym są Kroniki Akaszy?

Pierwsze wzmianki o Akaszy znajdujemy w hinduizmie. Akasha w sanskrycie oznacza Eter, ulotną energię przenikającą wszystko i wszystkich. Pole energetyczne istniejące jeszcze przed Wielkim Wybuchem, mieści informacje o wszystkim, co się wydarzyło, wydarza i co dopiero nadejdzie. W Egipcie najbardziej znanym łącznikiem z Akaszą był Thot – bóg Księżyca z ptasią głową Ibisa. Jako prastary strażnik wiedzy i twórca muzyki, pisma, kalendarza, arytmetyki, geometrii, liczby i rysunków, Thot jest przykładem istoty mającej pełen wgląd w duchowe pole informacyjne, jakim jest Akasza. W przekazach biblijnych czytamy o Księdze Życia, w której zapisane są wszystkie imiona Dusz. Alfred Percy Sinnett po swojej podróży do Indii po raz pierwszy opisuje w 1883 w książce “Ezoteryczny buddyzm” istnienie Akaszy, zbiorowego umysłu, kompendium wszelkich zdarzeń i informacji we wszechświecie. To właśnie Percy wprowadził ten sanskrycki termin do teozofii. Kroniki mają być stworzone z fal kwantowych, które mieszczą w sobie wszystko. Akasza jest więc naszym pierwotnym prastarym Internetem, do którego uzyskawszy dostęp, możemy czerpać nieskończoną wiedzę.

Jak wygląda praca z kronikami, faktycznie można mieć do nich dostęp?

Najbardziej istotnym faktem jest to, że wchodząc w Akaszę, łączymy się z polem czystej bezwarunkowej miłości prosto ze Źródła. Niezależnie, o co będziemy pytać, czy jakie aspekty oczyszczać, sam fakt przebywania w tych energiach znacząco podwyższa nasze wibracje i działa oczyszczająco na każdy poziom fizyczny, mentalny, energetyczny, eteryczny i duchowy.

Najczęściej porównuję kroniki do bezkresnego oceanu wiedzy, w którym nurkuję po potrzebne dla pacjenta informacje, niezbędne do uzdrowienia. Tak jak w przypadku tradycyjnego zwiedzania podwodnego świata, im lepsze umiejętności płetwonurka, tym głębiej potrafi on zejść, by wydobyć cenny skarb ukryty na samym dnie. Rozwój duchowy i pracę nad sobą można porównać do obierania cebuli. Obciążenia ściągane są warstwami i niejednokrotnie procesowi temu towarzyszą łzy.

Wchodząc w Akaszę, nie jesteśmy pozostawieni sami w swoich poszukiwaniach odpowiedzi. Towarzyszą nam, służą radą i pomocą opiekunowie. Każdy z nas ma swojego opiekuna odpowiedzialnego za nasze Kroniki. Moja praca z Akaszą zawsze zaczyna się od prośby kierowanej do opiekunów i przewodników o opiekę i prowadzenie oraz najlepszy wynik odczytu.

Nawet jeśli poszukujący nie ma sprecyzowanych pytań, Akasza sama pokazuje, co jest do uzdrowienia na pierwszym planie, czy jest to oczyszczenie podpięć, uzdrowienie relacji, czy praca nad ciężką karmą z poprzednich wcieleń. W Akaszy możemy uzyskać odpowiedź na praktycznie każde pytanie, jakie nas nurtuje. Otwierając kroniki, możemy sprawdzić między innymi zależności karmiczne.

Wiem, że ludzie często pytają o swoje związki. Czego możemy dowiedzieć się z kronik?

Oto co możemy uzyskać dzięki wglądowi:

Co łączy duszę moją z duszą partnera? Po zadaniu tego pytania ukazuje się całe spektrum obciążeń, takich jak dawne ślubowania z poprzednich wcieleń, wyrównanie rachunków bądź informacja, że jesteśmy bliźniaczymi duszami. Jest to bardzo istotne, ponieważ dawne zadry determinują w znaczący sposób obecną relację z tą duszą.

Jaki jest wspólny plan dusz na miłość w obecnym wcieleniu? Od razu wiadomo, czy dusze planowały związek, czy też miła to być jedynie krótka lekcja do odrobienia.

Dlaczego w naszym związku się nie układa? Może się zdarzyć, że ktoś nam źle życzy, złorzeczy z zazdrości bądź innych pobudek i przeklina w ten sposób nasz związek, a nieraz nawet wszystkie relacje, w jakie wchodzimy. Czasem są to klątwy rodowe, które nosimy od pokoleń.

Jak my sami szkodzimy naszym związkom? Bardzo często poprzez blokujące programy i przekonania sabotujemy naszą rzeczywistość, odtwarzając jak komputer te same wzorce.

Dzięki temu, że poprzez Akaszę możemy cofać się w czasie, mamy wspaniałą możliwość uzdrawiania dowolnych traum z przeszłości. Wchodząc głęboko emocjonalnie w daną sytuację, prosimy Stwórcę o wykasowanie negatywnych wspomnień i zastąpienie ich innymi, pozytywnymi.

Co ludziom daje takie cofanie się w czasie?

Jest to niezwykle pomocne przy pracy z ludźmi, którzy mieli ciężkie dzieciństwo. Przychodzi do mnie po pomoc sporo osób z DDA i na ich przykładzie teraz opiszę, jak poprzez kroniki możemy w prosty i bezpieczny sposób uwolnić się od przeszłości.

Kluczowym aspektem jest uzdrowienie relacji z rodzicami oraz uzdrowienie wewnętrznego dziecka.

Na początku oczywiście pytamy kroniki, jakie dodatkowe obciążenia karmiczne łączą nas z ojcem, który nadużywał alkoholu. Jest to bardzo istotne, ponieważ pozwala spojrzeć z innej perspektywy na jego zachowanie. Pewnego dnia prowadziłam sesję dla pacjentki, która nie dość, że miała pijącego ojca, to dodatkowo była przez niego molestowana. Okazało się, że posiadali wspólne wcielenia jako para. Oczywiście nie usprawiedliwia to w żaden sposób jego niedopuszczalnego zachowania, ale rozjaśnia nam motywy.

Kiedy już znamy wszystkie negatywne aspekty pomiędzy duszami, możemy świadomie wybaczyć wszystko sobie i oprawcy. Jest to niezwykle istotne, ponieważ poczucie winy i chowana latami uraza blokuje oraz prowadzi do zgorzknienia i wielu chorób. Oczywiście nie jest fizycznie możliwie wybaczyć kompletnie wszystko podczas jednej sesji osobie, która często krzywdziła nas całe życie. Niemniej jednak, kiedy zdejmiemy pierwszą i najcięższą warstwę, potem możemy kontynuować samodzielnie wybaczanie pozostałych traum. Jest to najczęściej zadawana “praca domowa” dla moich pacjentów.

Tak jak w poprzednim przypadku wyciągamy negatywne przekonania, zakańczamy bolesną lekcję, aby nie powtórzyła się więcej w tym lub kolejnych wcieleniach oraz wgrywamy pozytywne przekonania, które warto utrwalać po sesji w formie afirmacji.

Na tym właśnie polega uzdrawianie?

Praca nad uzdrawianiem to bardzo głęboki proces. Odkrywamy wyparte wspomnienia oraz ciężką karmę, co wiąże się z uwolnieniem długo trzymanych emocji. Chusteczki do osuszania łez są często niezbędne, jednak zawsze po płaczu przychodzi ulga i zrozumienie, że nie jesteśmy sami na tej ziemi, mając u boku przewodników duchowych i uzdrowicieli ze Światła, którym szczerze zależy na naszym dobrostanie.

Poza wymienionymi kwestiami poprzez kroniki możemy uwolnić się od wszelakich podpięć wampirycznych, klątw i uroków oraz pieczęci rodowych. Praca z rodem to także bardzo mocny proces, gdyż poza sobą uzdrawiamy przeszłe i przyszłe pokolenia, zyskując wdzięczność tych dusz. Możliwa jest bezpieczna rozmowa ze zmarłym lub duszą zwierzaka domowego, który odszedł. Oczyszczanie czakr, aury oraz meridianów jest pięknym procesem. Wędrując w górę od samej podstawy, możemy odkryć wszelakie formy manipulacji zebrane przez duszę na przestrzeni wcieleń.

Strażnicy i opiekunowie kronik nie tylko udzielają odpowiedzi, lecz także dają nam najlepsze możliwe wskazówki. Oczywiście każdy dostaje to na, co jest aktualnie gotowy. Wszystko to w zgodzie z najwyższym dobrem i intencją uzdrowienia.

Piszesz dużo na temat wpływu obcych dusz na innych ludzi. To temat ciekawy, ale też traktowany przez niektórych z przymrużeniem oka. Ty jednak uważasz, że obce dusze mają na nas wpływ, w dodatku nie zawsze dobry.

Cała wiedza zawarta w moich publikacjach pochodzi z doświadczenia i obserwacji przez lata pracy z pacjentami, osobami na kursach i warsztatach oraz nad rozwojem własnym.

Pierwszy aspekt, w którym możemy odczuwać obecność fragmentów cudzych dusz, to pozostałości po wszelakich mocnych relacjach, czy to uczuciowych, czy przyjacielskich bądź rodzinnych. W trakcie trwania związku emocjonalnego pomiędzy dwoma osobami, wymieniają się one na poziomie duszy fragmentami swojej energii. Traktują to jako coś dobrego pewnego rodzaju “prezent”, miły nam, jeśli pozostajemy w relacji, jednak mocno blokujący, w momencie gdy chcemy się całkiem odciąć i zapomnieć, na przykład złego kochanka czy okrutnego ojca. Jednak pomimo wielu wybaczeń i uzdrawiania traum z przeszłości, nadal czujemy ze coś nas trzyma. Wówczas możemy podejrzewać, że pozostały przy nas fragmenty duszy osoby nad relacją, z którą pracujemy.

Co można wówczas zrobić, aby się uwolnić?

W takim wypadku skutecznie możemy uzdrowić tę kwestię, prosząc Źródło (boga, jakkolwiek kto chce to nazwać) o przywrócenie naszych fragmentów duszy, które sami ofiarowaliśmy oraz oczyszczenie się z niechcianych już prezentów. Moim zdaniem pomocne są Kroniki Akaszy, z którymi też pracuję.

Kolejnym przypadkiem, kiedy to fragmenty duszy mają na nas wpływ oraz determinują nasze życie, jest opętanie przez fragment mocnej duszy, która zwykle czerpie świadome korzyści z podpięcia nas do swojej energii.

Chcesz powiedzieć, że opętanie istnieje naprawdę?

Ja jestem o tym przekonana. Trzeba jednak odróżnić dusze zbłąkanie od dusz upadłych. Dusze zbłąkane to dusze osób, które z różnych powodów nie odeszły do Światła po śmierci. Mógł to być wielki majątek, do którego były mocno przywiązane i żal bądź tęsknota nie pozwoliły im opuścić miejsca zamieszkania. Także jest sporo dusz powypadkowych, które w wyniku silnego szoku w momencie np. wypadku samochodowego, nie zakodowały faktu własnej śmierci. Błąkają się one w okolicy zdarzenia, zdezorientowane i niemające pojęcia o swoim położeniu. Dusza czasami pozostaje na Ziemi także w celu “ochrony” bliskich jej osób, spotkałam się z tym, że była to jakby tradycja w rodzie, takie pilnowanie młodszych ukochanych krewnych. Dusze te mają w sobie duży ładunek żalu, smutku, zagubienia i dezorientacji, jednak nie są tak groźne jak dusze upadłe.

Dusze upadłe to dusze osób będących upadłymi już za życia, czyli są to wszelakiej maści mordercy, samobójcy, pijacy i inne osoby nisko wibracyjne. Pozostają tu z tych samych powodów, co dusze zbłąkane, lecz ich wpływ na ludzi jest diametralnie inny. To demony, twory energetyczne, które posiadają własną inteligencję. To one wnikają do dusz ludzkich powodując opętanie. Demon może zostać także celowo nasłany przez rytuał czarno magiczny, do tego jednak potrzeba prawdziwej czarownicy bądź czarodzieja.

Każdy z nas może być ofiarą?

Każdy z nas decyduje, jakich aktualnie doświadczeń potrzebuje w szkole zwanej życiem. Zasada jednorodności mówi, że te same energie się przyciągają, a przeciwne odpychają. Kierując się tą zasadą, dusza upadła nie podepnie się do osoby o czystej i zamkniętej aurze. Kiedy wibrujemy wysoko, energiami miłości i szczęścia, nic nas nie dotknie. Aura jest wtedy szczelna i nasza energia tworzy wystarczającą ochronę przed wszelkimi atakami.

Czy możemy sami połączyć się z kronikami?

Przede wszystkim miejmy świadomość, że im wyższe będą nasze wibracje, tym głębiej wejdziemy. Im więcej mamy przepracowanych obciążeń, tym szerszy kąt widzenia i jaśniejszy obraz. Niezależnie, czy posiadasz dar jasnosłyszenia, czy jasnowidzenia lub odbierasz wgląd poprzez jasnoczucie i intuicję. Z czasem wszystko się wyostrza i im więcej pracy włożysz w swój rozwój, tym lepsze efekty uzyskasz. Zbiorowa świadomość na Ziemi wzrasta wraz ze wzrostem każdego z nas, ponieważ jesteśmy wszyscy doskonale połączeni w bezkresnym oceanie Wszechświata. Do Akaszy dostęp ma każdy. Wystarczy tylko skupić się na intensywnej pracy duchowej, a szybko będziemy mogli zauważyć efekty w postaci pozytywnych zmian, czego wszystkim wam życzę z całego serca.

Wywiad z Olgą przeprowadziła: Magdalena Gorostiza z KOBIETA ONET

Olga urodziła się w 1979 r. jako numerologiczna 11 w rodzinie z mocnymi tradycjami ezoterycznymi. Od dziecka miała kontakt z osobami pracującymi z energią oraz dostęp do różnych publikacji dotyczących rozwoju duchowego. Przez lata rozwijała się intensywnie w dziedzinach takich jak: litoterapia, dietetyka, ustawienia Helingerowskie, totalna biologia, psychoterapia. Ukończyła wszystkie kursy theta healing, jednak od kilku lat pracuje z powodzeniem poprzez Kroniki Akaszy. Jest miłośniczka i posiadaczką kotów. Jej miłość do zwierząt przejawia się również przez wybór diety wegańskiej, którą stosuje od 26 lat oraz częstą aktywnością ekologiczną. Poza pracą z ludźmi pomaga także zwierzętom domowym mającym problemy behawioralne. Publikuje sporo artykułów, w których przekazuje swoją wiedzę oraz przygotowuje materiał do swojej pierwszej książki.

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Umów się na sesje z Olgą, uzdrawianie, praca z energiami, likwidacja blokad i podczepień. Uczy jak sobie radzić z karmą RODową. Oczyszczanie klątw a także jak aktywować swój potencjał. Kontakt prywatny z Olgą: krysztalowadusza@gmail.com lub poprzez Facebook
Podobne publikacje
Rozwój duchowy

Złota Księga "JAM JEST"

“JAM JEST” Zmartwychwstanie i Życie!“JAM JEST” Energią, której używasz w…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Rozwój duchowy

Mroczne rytuały magiczne Kościoła Katolickiego

modlitwa. Jest po prostu specyficzną formą.. medytacji!Tak, tej diabolicznej medytacji, tak…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *