Matrix

Ludzie wkrótce uwolnią się z matrycy

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Trwa wojna, która ukształtuje przyszłość ludzkiej egzystencji, a świat, który pozostawiamy naszym dzieciom, milcząco optymistycznie patrzy w przyszłość, ponieważ ludzkość wykazuje oznaki łamania matrycy.

Ludzkość została zredukowana do niewoli przez tysiące lat, byliśmy przetrzymywani w mentalnym więzieniu przez ciemne elity i tajne stowarzyszenia, które robiły wszystko, aby nas uciskać i uniemożliwiać nam osiągnięcie naszego potencjału.
Matryca świata rzeczywistego zaczyna pękać. Ludzkość wykazuje oznaki uwolnienia matrycy. Cóż, czas na życie! Ekscytujące czasy, w których żyjemy.

Tak, oczywiście, jest wiele osób, które interesują się tylko Kardashianami, ale duża część populacji została przebudzona. Najważniejsze jest to, że trwa wojna między naszymi najwyższymi panami a tymi, którzy chcą nas uwolnić.

Czym jest macierz? Matryca to holograficzny wszechświat projektowany dla nas przez tych, którzy chcą nas kontrolować. Ludzkość była w ten sposób represjonowana i kontrolowana przez milenialsów. Myślimy, że to prawda, ale w rzeczywistości to tylko film odtwarzany w zbiorowej świadomości, który przedstawia się jako „rzeczywistość”.

To jest duchowa zmiana, która musi nastąpić. Ludzie mają dość bezużytecznych wojen, totalitarnego przywództwa i autorytarnej kontroli. Ludzie budzą się z tym, co jest naprawdę ważne w życiu.
Nadszedł czas, aby odzyskać naszą nieskończoną moc i otworzyć drzwi naszego psychicznego więzienia. Nie jest to łatwe, ale czas iść w świetle wolności. „

Keanu Reeves

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Matrix

10 Sposobów na manipulacje społeczeństwem

“Oto, oparta o prace amerykańskiego lingwisty Noama Chomsky’ego, lista „10 strategii…
Czytaj
MatrixRozumiemy

Inteligencja bezobjawowa, czyli dlaczego plebs, wybiera sobie żerujących na nim panów

Człowiek, który oddaje prawo decyzyjne za swój byt i własność w ręce obcej osoby, jest…
Czytaj
MatrixRozumiemy

Nieprzekraczalna granica władzy i prawa

Autorytet, czyli przeszczepienie cudzych ideologii na grunt społeczny, jest podstawową formą…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *