Historia

Mit Chazarii

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Mam już serdecznie dość tych głupot o nieprawdziwych Żydach, o Chazarach. Każdy kto interesuje się historią wie , że podstawą rekonstrukcji historii są przede wszystkim mocne źródła historyczne. Do nich należą źródła pisane, ale także owoce kultury, budowle, ceramika, narzędzia, odzież, obuwie, broń, i .t.d.. Takie po sobie pozostawia każda silna kultura. Chazaria podobno była mocarstwem w Azji i to nie tak dawno temu, bo na przełomie IX i XI wieku. W wieku XIII miała zostać ostatecznie zniszczona przez Mongołów. Każdy kto zagłębi się w Chazarów z zaskoczeniem zauważy, że są tworem nauki radzieckiej, a jedynymi dowodami istnienia Chazarii są : fałszywka w Moskwie i kilka listów wymienianych pomiędzy Rabinami. Nie ma nic więcej, ani jednej dzidy, cegły, czy skóry, ani jednego paciorka, wisiorka czy pierścienia.

Od : Dariusz Nejman
Mit Chazarii

O Chazarach stało się bardzo głośno po 1976 roku kiedy ukazała się książka Arthura Koestlera “XIII plemię”. Nie ukrywajmy tego, historia była przedmiotem nielubianym w szkole. W mojej klasie licealnej, w profilu matematyczno-fizycznym, było nas dwóch, na 36 osób, które interesowały się historią, i nas dwóch, z trzech, reprezentowało całą szkołę na różnych olimpiadach związanych z historią. Zapewne nie pomylę się jeśli napiszę że to reprezentatywny przykład w skali kraju. Miałem to szczęście że moja nauczycielka historii była bardzo wymagająca, wymagała myślenia, poszukiwania związków przyczynowo-skutkowych, następstw i konsekwencji. Stawiała dwóje za wkuwanie na pamięć. To z tej przyczyny tak łatwo szerzyć kłamstwo w sieci i w eterze, bo ludzie ulegają sile zmasowanej dezinformacji, która jest przekazywana od ucha do ucha.

Wszyscy wiemy jak zakłamana jest historia, z tym większą ostrożnością powinniśmy przyjmować sensacje jakie podał gawiedzi Arthur Koestler, tym bardziej że Koestler był Wielkim Syjonistą, przyjacielem rodu Rotschild i to Rotschildowie sfinansowali edycję “XIII Plemienia”. Jak wiemy Rotschildowie nie robią niczego bez powodu. I tu kłania się historia, jestem przekonany że ogromna większość sympatyków Chazarii nie wie o tym że w latach 132-135 n.e. doszło do ostatniego, zbrojnego powstania Żydów w Judei przeciwko Rzymianom, zwanego Powstaniem Bar-Kochby ( Ben Koziba ). Powstanie to skończył się klęską. Źródła podają że Rzymianie zburzyli 50 twierdz oraz 985 miast i wsi. Zginęło ok. 580 tysięcy Żydów. Żydów wypędzono z Jerozolimy.

Na przestrzeni kilku wieków (155–617) wybuchały kolejne powstania żydowskie. Wszystkie szybko i brutalnie stłumione. Widzicie te daty ? Dziwnie zbliżamy się do Chazarii. Przypominacie sobie co się działo z polskim powstańcami w zaborach ? Nie inaczej z Żydami, po 135 roku naszej ery kolejne fale Żydów uciekały na wschód. Wypada przypomnieć że siedzibą żydowskiego Sanchedrynu był przez wieki Konstantynopol, a na terytorium Imperium Osmańskiego żyła największa grupa Żydów.

Wielu Żydów migrowało do Kaukazu,w tamtych czasach to był bardzo uczęszczany szlak handlowy z Azji do Afryki i Europy, do Basenu Morza Śródziemnego. Nie przeczę, mógł istnieć koczowniczy lud Chazarów, mogło być tak że część elit tego ludu, pod wpływem migrujących do Kaukazu Żydów, mogła przyjąć judaizm, ale ich odsetek był znikomy. Nowa religia zawsze była domeną elit, przypomnijcie sobie jak Słowianie reagowali na Chrześcijaństwo, owszem Król, Dwór, ale to był akt polityczny, natomiast stany niższe przez wieki leczono z “pogaństwa”. Wiara w to że judaizm nagle zapanował w całej populacji koczowniczego plemienia, to wyjątkowo bzdura, w którą uwierzyć może tylko armia plotkarzy. Nie mogło być tak że z tej garstki, szybko rozbitej chazarskiej elity, wyłoniła się nagle wielomilionowa rzesza Żydów. To oczywiste z migrując na nowe tereny i nie asymilując się z miejscową kulturą Żydzi stawali się ludźmi drugiej i trzeciej kategorii, ubożeli, znakomita większość z nich była zatem biedna.

Wszystko co wyżej napisałem potwierdzają badania genetyczne. Badanie przeprowadzone w 2005 roku przez Nebel i wsp. , oparte na polimorficznych markerach chromosomu Y , wykazały, że Żydzi aszkenazyjscy są ściślej spokrewnieni z innymi grupami żydowskimi i Żydami na Bliskim Wschodzie niż z populacjami, wśród których żyli w Europie . To jasne , po upadku powstań cześć Żydów migrowała na wschód, a część na zachód. Badania przeprowadzonego w 2010 roku przez genetyka Harry’ego Ostrera , wykazano, że Żydzi aszkenazyjscy najściślej związani są z z Żydami Sefardyjskimi. To bardzo ważne ustalenie, bo Żydzi Sefadrysjcy to najwyższa grupa w chierachii Żydów, więc Ci niby oszuści ze wschodu mieliby być zwiazani z elitą żydowską ?

I tu wracamy do Rotschilda, bo Rotschild , choć potężny nie jest na szczycie żydowskiej drabiny, są na niej Żydzi Sefadrysjcy, właściciele Banków Komercyjnych z Nowej Anglii. Ten związek Żydów ze wschodu mógłby być wykorzystany przeciwko intersowi Żydów, bo jak wiemu Żydzi ze wschodu mieli wielki udział w brutalnej kastracji narodów Europy Środkowo-Wschodniej, przede wszystkim Rosjan i Polaków. W roku 1976 elity już wiedziały że istniejący Matrix- żelana kurtyna i wrogie sobie bloki zostaną rozebrane. Można było i trzeba było się obawiać reakcji tych, którzy na tym stracą najwięcej, a więc Rosjan, ale nie tylko, bo diaszpora mogła być szantażowana, a jej dorobek poniżany . Nie pomylono się, Rosjanie włożyli kija w ranę w 1989, co przełożyło się na badania kustosza Obozu w Oświęcimiu. Z resztą używają tego wytrycha do dziś, czego przykładem były wypowiedzi Żyrinowskiego, czy ostatnia Ławrowa.

Żeby uprzedzić wydarzenia, zapobiec konsekwencjom, w 1976 roku wymyślono Chazarów, prawdziwych Żydów z Zachodu i fałszywych Żydów ze wshodu. Bardzo zależało na tym potężnym i wpływowym w USA Żydom Sefadryjskim, w zasadzie całej żydowskiej elicie. W związku z tym, że USA kontrlowały ZSSR, nauka radziecka otrzymała zadanie stworzenia mitu o Chazarach.

Od : Dariusz Nejman
Mit Chazarii

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Historia

Co stało się z pozytywną linią czasu ludzkości

Moje wnioski są wynikiem informacji z wielu różnych źródeł, plus tego, co widzę na własne…
Czytaj
Historia

ŚMIERCIOŻERCY

Chciałbym przypomnieć, że II wojnę światową zawdzięczamy w dużym stopniu kartelowi…
Czytaj
Historia

Tragedia Titanica

Czym naprawdę była Tragedia Titanica? Historia ta zaczyna się 20.09.1911 roku od kolizji…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *