Stanowimy.Com

Partnerzy projektu Stanowimy

Zostań Partnerem 

Z kim współpracujemy

Wspaniali ludzie którzy “DZIAŁAJĄ” lub wspierają rozwój projektu “STANOWIMY”. Twórcy, działacze społeczni, blogerzy, youtuberzy czy sponsorzy.
Promujemy Swoich Partnerów.

Ariowie

Społeczność RODowa Ludzi świadomych, pokojowo usposobionych do świata, stojących w obronie prawa naturalnego do której z duma należą wszyscy członkowie redakcji STANOWIMY.

Ariowie – Jesteśmy Zmianą

Akademia Suwerena

Społeczność Suwerenów skupionych wokół projektu Ariowie oraz Rzeczpospolitej Suwerenów – RPS. Twórcy demaskują matrix oraz system finansowy, pokazująca na czym polega samostanowienie, suwerenność, prawo naturalne.

Art i Styl

Jeden ze sponsorów Naszej działalności i rozwoju. Internetowa Galeria Malarstwa oferująca również usługi:

  • Aranżacji Wnętrz
  • Analiza przestrzeni według Feng Shui
  • Malarstwo Ścienne – Murale
  • Zajęcia z Malarstwa i Rysunku dla dzieci

Kupuj piękne obrazy w Internetowej Galeri Malarstwa “Art i Styl”

Gioco.

Sponsor Naszej działalności i dalszego rozwoju. GIOCO. to dystrybutor wysokiej jakości produktów w swoich sklepach:

  • Market GIOCO – Twój Sklep ze Zdrową Żywnością
  • GIOCO. Sklep – DLa Dzieci i Dorosłych – Sklep z zabawkami oraz produktami sezonowymi takimi jak: baseny dmuchane, stelażowe, rozporowe, dmuchane jacuzzi – spa, akcesoria do pływania dla dzieci i dorosłych, dmuchane place zabaw dla dzieci i wiele wiele więcej.

Radio AR1A

Radio Aria to projekt bardzo bliski Naszemu sercu. Z audycji radia ar1a dowiesz się więcej nt. samostanowienia i suwerenności a wszystko to okraszone wspaniałym głosem naszego przyjaciela Ireniusa. 

Słuchaj Audycji Radia AR1A

Kryształowa Dusza

Olga, której artykuły publikujemy w Stanowimy.Com dysponuje ogromną wiedzą alternatywną którą dzieli się z Nami wszystkimi, teksty  jej autorstwa oraz wywiady są publikowane w ONET.pl. Prowadzi kursy i szkolenia z których dowiesz się jak posługiwać się otaczającą nas energią a także jak uzyskać dostęp i czytać tz. KRONIKĘ AKASZY.

Świątynia Światła

Powstający projekt Naszego brata, przyjaciela. Jego artykuły również publikujemy w STANOWIMY. Grzegorz Gunia jest mistrzem reiki oraz praktykuje Chi Qong, czyta Kroniki Akaszy, uzdrawia oraz przeprowadza indywidualne sesje. Wkrótce napiszemy więcej na temat projektu Świątynia Światła, nie chcemy zdradzać co Grzegorz przygotował dla Was, niech to będzie NIESPODZIANKĄ