Rozwój duchowy

Pobudka

Pobudka

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Wszystko ładnie, pięknie, życie płynie, łódką dryfuje. Ale czy na pewno, bo w którejś chwili swojego życia budzisz się na tej dryfującej łódce pośrodku niewielkiego bajora zwanego życiem. Ze średnią pracą i ze średnią płacą z rodziną na utrzymaniu i z mglistą perspektywą co jest dalej. A co gorsza z myślą jak się tu znalazłem i kim tak naprawdę jestem.

W pewnym momencie jak mamy szczęście rodzi się pytanie: co dalej? Jak Mogę to zmienić? Nagły natłok myśli, problemów oraz coraz większy wszechogarniający strach. Nie mogę, nie chcę, boję się, a po co mi to i często nie wiem jak. Umysł zapodaje miliony pomysłów aby odwieść od nieznajomego i „niebezpiecznego” zmian jakie mogły by się szykować.

Pobudka to czas, w którym przekładam teorię na praktykę zgodnie z przesłaniami wszelkich mówców motywacyjnych, Inspirujących Książek oraz osób, które już tam dotarły lub są na tej drodze strachu i rozwoju. Wprowadzę zasadę, że tam gdzie pojawia się strach we mnie to oznacza, że trzeba w to wejść głębiej nie zastanawiać się, dać się porwać nurtowi. Tak jak to mówi filozofia Kaizen małymi kroczkami będę wprowadzał małe zmiany, które przyczyniają się do wielkich rzeczy. Przetestuję, sprawdzę i nie dam się po drodze stawiając sobie coraz ciekawsze wyzwania przed samym sobą i ocenię czy jest to droga dla mnie.

A wiem, że jest.

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Rozwój duchowy

Złota Księga "JAM JEST"

“JAM JEST” Zmartwychwstanie i Życie!“JAM JEST” Energią, której używasz w…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Rozwój duchowy

Mroczne rytuały magiczne Kościoła Katolickiego

modlitwa. Jest po prostu specyficzną formą.. medytacji!Tak, tej diabolicznej medytacji, tak…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *