AktualnościOgłoszenia

Rzeczpospolita Suwerenów – Pierwsze Kroki

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Rzeczpospolita Suwerenów – Poradnik – Pierwsze Kroki

Witamy Cię w przestrzeni Ariów – Suwerenów RPS… Zadajesz sobie pytanie, co mam zrobić na początek, gdzie znaleźć istotne informacje, jak dołączyć do Rzeczpospolitej Suwerenów? Dobrze trafiłeś/aś, poniżej znajdziesz poradnik RPS – Pierwsze Kroki który Ci w tym pomoże.

Poradnik – Pierwsze kroki

PAMIĘTAJ: Jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne lub potrzebujesz pomocy, zawsze służymy pomocą. W każdy wtorek i piątek o godzinie 20:00 możesz zadać pytanie podczas spotkania online z Suwerenami Rzeczpospolitej.

Stanowimy Com - Ariowie - Rzeczpospolita Suwerenów - LIVE CHAT
Rzeczpospolita Suwerenów – Pierwsze Kroki

KROK 1 – Deklaracja Suwerena

Deklaracja Suwerena jednoznacznie przedstawia status Suwerena oraz jego akt woli. Jednocześnie wyraźnie podkreślasz brak podległości pod prawa stanowione (kanoniczne oraz korporacyjne). Jest to bardzo ważny dokument i zachęcamy aby posiadać dwa oryginały podpisane przez trzech niekaranych świadków o dobrym imieniu (idealnie kiedy są suwerenami naszej społeczności)..

Wszyscy suwereni RP oraz ich potomkowie, którzy nie splamili się udziałem w zbrodniach agresorów, okupantów oraz są wolni od dziedzictwa aparatu terroru, żydokomuny, pracy, bądź współpracy w resortach oprawców i paserów mienia Polaków są proszeni o złożenie deklaracji.

Aby tego dokonać, należy oświadczyć, że jest się osobą naturalną, niezwiązaną z żadnym podmiotem korporacyjnym i następnie pobrać oraz postępując zgodnie z instrukcją, podpisać Deklarację Suwerena.

TUTAJ MOŻESZ POBRAĆ

Deklarację Suwerena

Masz pytania odnośnie Deklaracji Suwerena?

Rzeczpospolita Suwerenów Pierwsze Kroki Poradnik

KROK 2 – Platforma Suwerena

Wygląda na to że masz już własną Deklarację Suwerena, GRATULUJEMY! Czy zwróciłeś/aś uwagę na to co czułeś/aś podczas podpisywania deklaracji? piski w uszach lub inna reakcja organizmu? Nie martw się to bardzo dobry znak związany z aktywacją Twojego DNA (więcej informacji tutaj)

Następnym krokiem jest założenie konta na PLATFORMIE SUWERENA.

Zadaniem Platformy Suwerena jest dostarczenie bezpiecznej infrastruktury informatycznej, która pozwoli na bezpieczną komunikację, wymianę danych, plików, identyfikację oraz dialog z Inkubatorem Państwowości bez udziału instytucji trzecich.

Składowe Platformy Suwerena:

  • Bezpieczny System Komunikacji (głos, obraz, wiadomości, wymiana plików)
  • Bezpieczny System Identyfikacji (profil suwerena)
  • Bezpieczny System Wymiany (towary, usługi, dobra, ogłoszenia, zlecenia…)
  • Suwerenny System Rozliczeń (portfel, Suwerenna Waluta, konta rozliczeniowe, system pożyczkowy, programy wsparcia…)

Gdzie założyć konto ?

Platforma Suwerena

Rzeczpospolita Suwerenów - Pierwsze Kroki
Rzeczpospolita Suwerenów – Pierwsze Kroki

KROK 3 – Dołącz do lokalnego RODu

Jak dołączyć do lokalnego RODu?
W menu znajdziesz sekcje RODY, aby znaleźć i dołączyć do lokalnego RODu wybierz zakładkę Wszystkie RODy gdzie znajduje się lista RODów do wybrania.

Odnajdź Swój RÓD i kliknij DOŁĄCZ

Rzeczpospolita Suwerenów - Pierwsze Kroki
Rzeczpospolita Suwerenów Pierwsze Kroki

KROK 4 – Dokumenty Suwerena

Świetnie że dotarłeś do tego etapu, już teraz możesz zacząć wystawiać dokumenty, certyfikaty i pozwolenia potrzebne Ci do funkcjonowania w MATRIKSIE. Pamiętasz kiedy podpisywałeś Swoją Deklarację Suwerena? Czas potwierdzić na Platformie że ją posiadasz i została potwierdzona przez 3 ludzi o dobrej opini. Nic trudnego… Weź do ręki Swoją Deklarację Suwerena, będziesz jej potrzebować.

W PANELU SUWERENA w menu znajdziesz sekcje DOKUMENTY, aby dodać dokument wybierz zakładkę Dokumenty Suwerena gdzie znajduje się lista Twoich dokumentów.

Kliknij – STWÓRZ NOWY DOKUMENT
Zacznij od Deklaracja Suwerena lub Suwerena II RP by potwierdzić Swoją Deklaracje Suwerena.

UWAGA!
Gdy stworzysz nowy dokument, jest on dostępny do edycji jeszcze przez 12 godzin, warto wykorzystać tą możliwość by sprawdzić poprawność wprowadzonych danych. Gdy już sprawdzisz poprawność dokumentu będziesz miał możliwość zapisania dokumentu i zakończenia odliczania czasu na edycję. PAMIĘTAJ bez tego, możliwość stworzenia następnego dokumentu będziesz miał dopiero po zakończeniu czasu na edycję czyli za 12 godzin.

Rzeczpospolita Suwerenów - Pierwsze Kroki
Rzeczpospolita Suwerenów – Pierwsze Kroki

Teraz czas na DEKLARACJĘ NARODZIN ŻYWEGO CZŁOWIEKA

Jeśli trafiłeś/aś do naszej społeczności to zapewne orientujesz się w największym przekręcie systemowym odnośnie AKTÓW URODZENIA który jest papierem wartościowym a Korporacje udające państwa narodowe zaciągają na jego podstawie ogromne kredyty (więcej na ten temat tutaj) Dokument który Ty sam/sama wystawiasz za pomocą PLATFORMY SUWERENA jest tylko i wyłącznie Twoją własnością.

Postępuj dokładnie tak samo jak z poprzednim dokumentem, każdy kolejny dokument tworzy się w ten sam sposób.

Co z DEKLARACJĄ NARODZIN dla moich dzieci?

Po stworzeniu DEKLARACJI NARODZIN ŻYWEGO CZŁOWIEKA dla siebie, będziesz miał/a możliwość stworzenia DEKLARACJI NARODZIN dla Swoich dzieci.

Huraaaaa! teraz możesz aplikować o KARTE SUWERENA

Kolejnym dokumentem jest KARTA SUWERENA, mamy zielone światło i bezsprzeczny autorytet, do wydania pełnoprawnych międzynarodowych Kart Suwerena Rzeczpospolitej Suwerenów.

WAŻNE!
Zlecenia na dokumenty ścisłego zarachowania są przyjmowane w partiach po minimum 1 tysiąc. A więc kumulujemy 1 tysiąc Cyfrowych Kart i dopiero wtedy otrzymasz link do płatności za wydanie fizycznej Karty Suwerena. Dalej, w czasie około 1 miesiąca otrzymasz przesyłkę na podany przez ciebie adres dostawy.

11 PYTAŃ I 11 ODPOWIEDZI

Karta Suwerena

Rzeczpospolita Suwerenów - Pierwsze Kroki
Rzeczpospolita Suwerenów – Pierwsze Kroki

Rzeczpospolita Suwerenów – Pierwsze Kroki

Nie należy posługiwać się jednocześnie dokumentami wydawanymi przez Rzeczpospolitą Suwerenów i dokumentami państwa, któremu “podlegałeś”. Urzędnik, agent, sędzia mogą wykorzystać domniemanie twojej podległości do swoich celów w oparciu o “stare” dokumenty.

Z tego powodu w kolejnych krokach otrzymasz możliwość wyrobienia pełnego pakietu dokumentów Suwerena, takich jak Certyfikat Rezydencji Podatkowej, prawo jazdy, dokumenty rejestracyjne pojazdów, akty własności mienia oraz dokumenty rejestracyjne działalności komercyjnej. Wszystko w zgodzie i poszanowaniu prawa naturalnego człowieka!

Bardzo prosimy o cierpliwość i wsparcie, gdyż to jest gigantyczny i kompleksowy projekt Suwerennościowy, jaki do tej pory nigdy nie został zrealizowany we współczesnej znanej nam historii.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Więcej na temat Rzeczpospolitej Suwerenów RPS przeczytasz w:


Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Ogłoszenia

Konferencja: "Suweren, obywatel, system korporacyjny; obszary styku."

Zapraszamy Cię na konferencje w Temacie: “Suweren, obywatel, system korporacyjny; obszary…
Czytaj
Ogłoszenia

Wspieraj Redakcje Serwisu Stanowimy.com

Jeśli podoba Ci się to co tutaj robimy i uważasz to za wartościowe to jest szansa by wspierać…
Czytaj
Aktualności

Nów w Baranie

Nów w Baranie – nigdy nie mów nigdy. Co zrobić w trakcie najsilniejszego nowiu roku…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *