Styl życia

Słowiańska Mudra – FIGA TO TEŻ JEST MUDRA!

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Figa jako mudra pozwala zakryć się energetycznie od potencjalnego przeciwnika i jest bardzo skuteczna w konfliktowych i stresowych sytuacjach.

Uważa się, że figi lepiej nie pokazywać wrogowi otwarcie, a chować za plecami albo w kieszeni.
Ta mudra przepięknie ochroni dziecko przed energetycznymi wampirami, złym okiem i zapeszeniem, pomoże ochronić swoje zdanie. Figa może być ochroną. Tylko żeby kciuk był między palcem środkowym i serdecznym.

TAKA METODA JEST JESZCZE WYKORZYSTYWANA, KIEDY NA WAS CHCĄ TO NAPROWADZIĆ ALBO W OGÓLE TWORZYĆ ZAKLĘCIE.

TO OSOBLIWA GAŚNICA.
Figa to uniwersalna mudra. Ale co zadziwia – dzieci małe składają ją we wszystkich stresowych dla siebie sytuacjach. Pamiętam w dzieciństwie bardzo popularne były w kontaktach różne pochodne od figi – i dofiga (wiele), i nafiga (po co?), i nifiga siebie! (proste szlachetne oburzenie), i figle!, i afigiel…! – wiele w sumie było. Potem, z wiekiem, my odcinamy się i nieliczni dorośli posługują się tą intuicją i przeczuciem niedobrego, jakim posługują się nasze małe dzieci.
Jak wykorzystać figę w różnych sytuacjach?

  1. ZAGAWOR NA FIGĘ PRZY ZŁYM I NIEDOBRYM CZŁOWIEKU, KTÓRY SZKODZI: “OTO TOBIE FIGA, OTO TOBIE FIGA, ŻEBYŚ NIE TWORZYŁ LICHA. CO TWORZYSZ MNIE – ZABIERZ SOBIE. OM!”
  2. Dla ochrony przed energetycznymi wampirami. Taki przykład: jeden klient przychodzi do salonu, jak zajdzie 5 minut pobędzie, tak u wszystkich są bóle głowy, jedna pracownica w ogóle świadomość straciła, i tak za każdym razem. Ja dziewczynkom powiedziałam: “Jak wstąpi, figi pod stołem wykonajcie i powiedzcie – swojego nie oddam – twojego nie wezmę, moje przy mnie ostanie się – twoje przy tobie” – jak wiatrem zdęło, wyleciał z gabinetu i więcej nie przychodzi.
  3. Babka od dziecka uczyła pokazywania w kieszeni figi od złego oka, jeśli ktoś skierował we wszystkie oczy lub na głos czegoś pozazdrościł..
  4. Figę wykorzystują dla zagaworu od jęczmienia na oku. Prababka jeszcze uczyła.
    FIGA (KUKISZ, DULA, GEST ZWIĄZKU) PRZY LECZENIU JĘCZMIENIA NA OKU.
    POKAZUJĄ FIGĘ JĘCZMIENIOWI I MÓWIĄ:
    “Jęczmień, jęczmień, na ciebie figę, co chcesz, to kupisz. Kup sobie toporek sieknij siebie w poprzek.”

Namaste

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Umów się na sesje z Olgą, uzdrawianie, praca z energiami, likwidacja blokad i podczepień. Uczy jak sobie radzić z karmą RODową. Oczyszczanie klątw a także jak aktywować swój potencjał. Kontakt prywatny z Olgą: krysztalowadusza@gmail.com lub poprzez Facebook
Podobne publikacje
Styl życia

O Ludziach INDYGO

Dzieci Indygo (już dorośli) istnieją naprawdę, a NWO próbuje przekabacić tych ludzi na drogę…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Styl życia

Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość!

Pojawiające się nauki biofizyki kwantowej, epigenetyki i geometrii fraktalnej oświetliły…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *