Historia

ŚMIERCIOŻERCY

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Chciałbym przypomnieć, że II wojnę światową zawdzięczamy w dużym stopniu kartelowi chemicznemu IG Farben ( Bayer, Hoechst , BASF ) i Standard Oil. Jeżeli ktoś sądzi że ten kartel przestał istnieć to jest w wyjątkowym błędzie. Dziś ma inną nazwę i trudniej go wytropić. Dla pewnego uproszczenia tę strukturę będę nazywał SSlove.

Od : Dariusz Nejman

SSlove to gigantyczny związek korporacji których macki sięgają całej gospodarki światowej. Zajmują się genetyką, biologią molekularną, chemią, biochemią, farmacją, medycyną, produkcją spożywczą, hodowlą, rolnictwem, uprawą, są obecni w każdym obszarze gospodarki .To właśnie SSlove produkuje koktajle jakie rozpylane są nad naszymi głowami. W moich poprzednich artykułach pisałem że związki używane w chemicznych koktajlach zmieniają radykalnie glebę. Współczynniki PH gleby uległy drastycznej zmianie, jej odczyn jest co najmniej 10 do 20 razy bardziej zasadowy i to w ciągu ostatnich 5-6 lat. Pociągnijmy ten wątek dalej, a oczom Waszym ukaże się pewien mechanizm.

Zasadowa gleba odpowiada za masowe umieranie krzewów, drzew, trwa, roślin. To oczywiste ze wydajność takiej gleby radykalnie spada. Co w tej sytuacji mają zrobić rolnicy, czy działkowcy ? Jak to co, ruszą szturmem po produkty SSlove, po herbicydy i pestycydy. SSlove , jak mawia nasz zacny minister Zdrowia, stwarza zapotrzebowanie na środki ochrony roślin oraz nawozy wymuszające radykalny wzrost wydajności jałowej gleby. Innymi słowy produkując koktajle SSlove otwiera sobie rynek zbytu. I tu jest pies pogrzebany, bo od tego momentu ludzie będą sami truli innych ludzi. Z podobnym zjawiskiem mamy do czynienia w bankowości, gdzie bankierzy stymulują masy do zachowań jakie kończą się kataklizmem finansowym, ale tylko dla mas.

Idźmy jednak dalej, przejmowanie przez wielkie korporacje handlu żywnością, tworzenie sieci dystrybucji żywności nie jest przypadkiem. Szary przeciętny człowiek jest szczęśliwy że może zrobić wszystkie zakupy w jednym sklepie. Wygoda, o ludzie kochają wygodę i szybko się do niej przyzwyczajają. I SSlove doskonale to rozumie, wielkie sieci należą też do SSlove. To SSlove kontroluje co się dostanie do tej sieci i w pierwszym rzędzie wpuszcza tam produkcję wspieraną przez jej herbicydy i pestycydy. Tu także SSlove nie zasypia gruszek w popiele, stara się przejąć tę produkcję i rolną i zwierzęca, zwalcza jak może prywatne rolnictwo i prywatną hodowlę.

Przypomnę że przedstawiciele SSlove z Kaczyński na czele, uchwalili restrykcyjne przepisy regulujące ubój świni na potrzeby własne.

Ubój na terenie gospodarstwa musi być przeprowadzony przez osobę posiadającą ku temu stosowne uprawnienia. Aby móc go wykonać, należy ukończyć specjalny kurs organizowany cyklicznie przez powiatowego lekarza weterynarii. Prawo przeprowadzenia uboju na własne potrzeby nie dopuszcza możliwości wprowadzania pozyskanego mięsa do obrotu. Musi być ono spożyte w obrębie gospodarstwa, niedopuszczalne jest natomiast przemieszczanie go poza gospodarstwo.
I tak na rynku możemy kupić tylko produkty mięsne SSlove, bo SSlove przejęło rynek produkcji mięsnej. Sprawa Olewnika i próba przejęcia jego zakładów ma inne tło. Jak pisałem kto ma klub sportowy objęty zakładami bukmacherskimi ten co tydzień ustawia zakłady wspólnie z innymi właścicielami klubów i goli codziennie frajerów. Najważniejsza jest jednak wspólnota właścicieli klubów, którzy tworzą ogólnoświatową organizację, dbającą o swój interes. Kto jest w tej organizacji może bezkarnie kraść , oszukiwać i zarabiać miliony, ma parasol nad sobą.

Podobnie jest z producentami żywności, bo produkcja ta desygnowana jest do trucia ludzi, więc producenci żywności mają podobną ochronę. To coś jak Tajny Współpracownik i jego prowadzący, albo lepiej pracownik służb specjalnych, udział w organizacji lub podporządkowanie oficerowi prowadzącemu pozwala kraść, mordować, oszukiwać, bić, gnębić, torturować, w końcu truć ludzi i masowo ich zabijać, całkowicie bezkarnie, a wszystko to za aprobatą Najwyższego. Nie wiem czy Olewnik truje ludzi, ktoś jednak chciał przejąć jego zakład. WSI już wtedy wiedziały co nadciąga, więc chciały wejść do układu. Przygotowania do trucia mają swój początek bodaj w 1993 roku kiedy zniesiono wyśrubowane “socjalistyczne” normy jakości. Śmiem twierdzić że już wtedy przygotowywano populacje na zarazę.

Sumując to co do tej pory napisałem, SSlove produkuje koktajle, wywołuje jałowienie gleby, sprzedaje szkodliwe herbicydy i pestycydy, produkuje mięso, zboża, owoce i warzywa zawierające szkodliwe związki jakie syntetyzują się w organizmach ludzi i wywołują choroby. SSlove jest producentem leków, niespodzianek w strzykawce, pozwalających przedłużyć życie, bo kto lepiej wie niż SSlove co z tego wyniknie, chyba przetestowali to wiedzą , prawda ?

To bardzo przewidująca organizacja. Między 1955 a 1963 rokiem około 90% dzieci i 60% wszystkich dorosłych w USA zostało zaszczepionych niespodzianką przeciwko polio zakażoną zarazą SV40.

Nosicielami tej zarazy są małpy, najczęściej w nerkach. Dla małp zarazek jest absolutnie nieszkodliwy. Do produkcji niespodzianek używa się właśnie materiału z małpich nerek, z tym materiałem przenoszony jest zarazek SV40. Po podaniu do ludzkiego ciała zarazek pozostaje uśpiony ( zarazek letalny ). Ożywa po 30-50 latach i wywołuje raka.

To robota SSlove, oni wiedzieli jakie będą skutki i od lat 80-tych jak grzyby pod deszczu zaczęły powstawać kliniki SSlove leczące raka. Także SSlove produkuje chemię. Większość państw ma podpisane umowy z SSlove, złotym środkiem leczącym raka jest chemia. Z chwila ujawnienia choroby państwo ma obowiązek w pierwszym rzędzie leczyć chemią. Ten złoty środek nie atakuje komórek macierzystych, z jakich zbudowany jest guz, w ogóle go nie rusza, za to niszczy system immunologiczny. Efekt, przeżywalność po terapii chemią średnio trzy lata, lecząc się innymi metodami dwanaście.

Jeżeli chcielibyśmy porównać do kogoś SSLove to tylko do Voldemorta i jego ŚMIERIOŻERCÓW. Możecie być pewni że Rowling nie wzięła ich z sufitu.

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Historia

Co stało się z pozytywną linią czasu ludzkości

Moje wnioski są wynikiem informacji z wielu różnych źródeł, plus tego, co widzę na własne…
Czytaj
Historia

Mit Chazarii

Mam już serdecznie dość tych głupot o nieprawdziwych Żydach, o Chazarach. Każdy kto interesuje…
Czytaj
Historia

Tragedia Titanica

Czym naprawdę była Tragedia Titanica? Historia ta zaczyna się 20.09.1911 roku od kolizji…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *