Historia

Tragedia Titanica

titanic

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Czym naprawdę była Tragedia Titanica?

Historia ta zaczyna się 20.09.1911 roku od kolizji Olympica z HMS Hawkie Celowo doprowadzono do niej, by uwikłać oficerów na Olympicu, kapitana Edwarda J. Smitha i starszego oficera – Henry T. Wilde’a. Feralnego 20 września 1911 roku statek pasażerski i Hawke przepływały obok siebie. Liniowiec dowodzony przez kapitana Edwarda Johna Smitha wykonał nagle manewr, który zaskoczył kapitana krążownika. Dziób okrętu uderzył w prawą burtę transatlantyka. Zwracam uwagę na to że HMS Hawkie został specjalnie zaprojektowany ( dziób ) do taranowania innych jednostek pływających.

Za winnych kolizji Olympica z HMS Hawkie uznano właśnie oficerów na Olympicu. Co ważne, HMS Hawkie, z jakim zderzył się Olympic, był statkiem wojskowym, a więc był w pełni kontrolowany przez tych którzy walczyli od 100 lat o przejęcie kontroli nad emisją dolara. Wszyscy winni oficerowie Olympica powinni być pozbawieni prawa wykonywania zawodu, pójść do więzienia i majątkowo odpowiadać do końca życia.

Szokujące musi być to, że tym samym ludziom powierzono siedem miesięcy później prowadzenie Titanica. To nie mógł być przypadek, pozwolili na to nie tylko właściciele HMS Hawkie i Olympica, ale także wymiar sprawiedliwości, a przede wszystkim ubezpieczyciel Titanica, co moim zdaniem było przestępstwem działania na szkodę Lloydsa i dawało podstawę do odmowy wypłaty odszkodowania dla White Star Lane.

Morgan i jego promotorzy zawarli układ z oficerami z Olympica, Ci mieli uzyskać rozgrzeszenie doprowadzając do zderzenia Titanica z górą lodową. Dlatego, komenderując Titanikiem szarżowano, naprowadzając statek na przeszkodę W przedstawionej oficerom wersji Titanic miał tonąć długo, w tym czasie do statku miała podejść SS California żeby szybko przerzucić ludzi ze statku na statek lub podnieść ich z wody, by nikt nie poniósł szkody. Dlatego oficerowie winni kolizji z HMS Hawkie zgodzili się na sterowaną katastrofę Titanica. Jednak nie powiedziano im prawdy.

Przypomnę, że tego samego dnia kiedy wypływał w swój dziewiczy rejs Titanic, w rejs wyruszył inny statek armatora White Star Line SS California , bez załogi, dysponujący 3000 miejsc i wyżywieniem oraz kocami dla takiej liczby ludzi. Zadziwiająca zbieżność z liczbą pasażerów na Titanicu.

Jak wiemy SS California nie poszedł jednak z pomocą pasażerom Titanica i “nieszczęśliwie” ugrzązł w bryłach lodu. Kiedy Edwarda J. Smitha i starszy oficer – Henry T. Wild zorientowali się, że padli ofiarą manipulacji, że ofiar będzie mnóstwo, że SS California nie przyjdzie z pomocą w odpowiednim czasie, uświadomili sobie, że są już martwi, i że nawet gdyby żywili wrócili na ląd to długo nie pożyją. Mając świadomość ogromu tragedii, a byli to ludzie honoru, dumni i męscy, zdecydowali się pójść ze statkiem na dno Atlantyku. Podobnie uczynili wszyscy, razem z projektantem Thomasem Andrewsem, którzy mieli świadomość , że przyłożyli rękę do tej tragedii.

Wielu, Ci którzy próbują rozwikłać zagadkę tragedii Titanica, jest przekonanych, że głównym celem tej masowej zbrodni byli Jakub Astor, Benjamin Guggenheim i Isa Strauss, że wyreżyserowano t.ę tragedie po to by pozbyć się tej trójki wpływowych i bogatych Amerykanów. Na pewno pamiętacie , że wojnę Północy z Południem wywoła Stara Europa, by podzielić Stany na pół, by łatwiej było je spacyfikować i przywrócić władzę nad zbuntowanymi Stanami. Nie udało się, między innymi przez wsparcie jakiego Północy udzielił Car Aleksander II.

To nie znaczy że Londyn i Paryż nie podejmowały dalej prób odzyskania kontroli nad Stanami. W Londynie i w Paryżu oraz w Berlinie słusznie uznano, że idealną okazją do odzyskania władzy nad Stanami jest właśnie stworzenie FED i umiejętne przejęcie w tym Banku władzy przez Starą Europę. Jak mawiał Rotschild nie dbam o to kto sprawuje wadzę i stanowi prawa w danym państwie jeżeli kontroluję w nim emisję waluty. W taki oto sposób zawiązał się spisek w spisku. Na czele tego spisku w spisku stanął nie kto inny jak Jakub Astor. Rodzina Astorów to jedna z najbogatszych rodzin w USA, rzecz w tym że od zawsze wierna była Koronie Brytyjskiej, a nie USA, dlatego Astor uważał że FED powinien trafić pod berło Jej Królewskiej Mości. Astorowie należeli do utworzonej już w XIV wieku tajnej organizacji angielskiej elity GROUP. Wszyscy wiemy że centralą organizacji żydowskich był i jest Londyn, więc do tego spisku chętnie przyłączyli się brytyjscy Syjoniści, i tak Astorowie uzyskali wsparcie Guggenheimów i Straussów.

Mylilibyśmy się jednak gdybyśmy ten spisek w spisku ograniczyli do próby przejęcia FED, jeżeli byłoby to niemożliwe spiskowcy mieli używać wszystkich swoich wpływów by nie dopuścić elity amerykańskiej do przejęcia kontroli nad emisją dolara. Tak więc FED mógł powstać tylko pod kontrolą Starej Europy. Ten spisek został szybko zdemaskowany przez skupione w organizacji Four Hundred i w Zakonie Skull And Bones najznakomitsze rody amerykańskie. Kto należał do tej elity ? Rodziny : Aldrich, Buckley, Bush, Bundy, Cheney, Daniels, Davison, Dodge, Gates, Goodyear, Gould, Harriman, Kellogg, Lord, Lovett, Luce, Phelps, Pillsbury, Rockefeller, Stimson, Taft, Vanderbilt, Weyerhaeuser, Whitney.

Jak sami widzicie wśród tych rodzin nie ma rodziny Morgan i nie jest to wcale dziwne. Obok Fordów i Carnegie J.P.Morgan należał do trójki najważniejszych rodzin operujących kapitałami Zakonu Skull And Bones, do którego należą wszystkie wyżej wymienione rodziny. By utrącić spisek w spisku, przez White Star Lane Morgana, przygotowano rozbicie opozycji.
Śmierć tej trójki : Jacoba Astora, Isidora Strausa i Benjamina Guggenheima była symboliczna, to zatopienie marzeń Wielkiego Giganta ( Wielkiej Brytanii ) o panowaniu nad Morzach i Oceanach ( nad światem ) , i o odzyskaniu kontroli nad Stanami, jednoznaczne, i ostateczne podkreślenie niezależności USA i ich elit od Brytyjskiej Korony i Starej Europy , a także ostrzeżenie dla każdego kto zechce na tę niezależność podnieść rękę i podjąć próbę podbicia USA. Od zatopienia Titanica elita amerykańska rozpoczęła marsz na szczyt świata, jaki zakończyła ustanowieniem dolara walutą światową i przejęciem roli światowego żandarma po zrzuceniu bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki.

Elita zawsze umiejętnie łączy cele strategiczne z interesem. Czy można było jednak podmienić statki ? Oczywiście że tak. Przypomnę że w stoczni Harland&Wolff oba statki stały w pływających dokach, jakie wymyślił w 1871 roku polski hydrolog i inżynier Stanisław Janicki. To dawało możliwość ich zamiany. Poza tym różnice pomiędzy statkami były niewielkie i sprowadzały się do pewnych zmian konstrukcyjnych, nieistotnych. Titanic pływał już w maju 1911 roku, a oba statki były w tej samej stoczni gdzie można było równolegle prowadzić nad nimi prace , koordynować je tak by statki wyglądały bliźniaczo podobnie. Te różniące elementy mogły być tak zamontowane by szybko można było je zamontować lub zdemontować. Chodzi oczywiście o barierę na tarasie spacerowym.

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego że na pokładzie Titanica – Olympica, poza oficerami i projektantem, którzy byli wtajemniczeni w sprawę sterowanej kolizji z górą nie było w zasadzie nikogo kto brał udział w budowie Olympica i Titanica i kto mógłby się zorientować że Titanik to Olympic. Titanic miał ogromne kłopoty z zebraniem załogi i skaperowano ją dosłownie w ostatnich dniach. Znalazło się tam zatem mnóstwo ludzi którzy nie mieli zielonego pojęcia czym płyną. Zrobiono to oczywiście celowo, by jak najmniej ludzi na statku miało świadomość jaki to statek.Nie ma takiej możliwości także dziś bo Olympic poszedł na żyletki , a zniszczenia Titanica są takie że trudno jest ustalić jego konstrukcję w chwili tragedii.

Co ciekawego pierwszym który oglądał wrak Titanica był rosyjski Oceanograf Anatolij Sagajliewicz, który zszedł na 3800 metrów pod wodę batyskafem MIR. Badacz brał udział , jako aktor, w filmie Camerona. W 26 minucie nagrania filmu z tego zejścia Sagajiliewicz mówi że widzi numer statku – 400. Titanic miał numer 401.

Atak na WTC ściśle nawiązuje do tragedii Titanica, to wręcz symboliczbna kontynuacja tragedii na Oceanie. Naprawa Olympica była tak samo nieuzasadniona jak naprawa obu wież, w których znajdowały się stare i wyeksploatowane instalacje wodno-ściekowa, elektryczna, gazowa, przeciwpożarowa. Cała konstrukcja stelażu wież była pokryta azbestem. W obu przypadkach bardziej opłacało się wybudować nowy statek i nową wieżę, niż dokonać ich remontu. Tak jak w przypadku Titanica , tak i podczas ataku na wieże doszło do mnóstwa dziwnych przypadków.

Samoloty systemu NORAD zostały tego dnia odesłane na drugi koniec Ameryki, zaś w przypadku statku nie było na nim flar SOS, tylko kolorowe, a widząc je uznano że to pokaz fajerwerków. Radiooperatorzy podawali błędne dane o pozycji statku, a SS California tego samego armatora dziwnym zbiegiem okoliczności stanął 12 mil do statku i nie zdążył z pomocą.
Śmierć Guggenheima, Straussa i Astora odpowiada śmierci agentów amerykańskich służb, które miały swoje biura w budynkach WTC 7. Ludzie ci prowadzili blisko 700 spraw przeciwko finansjerze, stanowli takie samo zagrożenie jak spisek Astora. W zawalonym WTC 7 znajdowały się akta tych spraw jakie naturalnie uległy zniszczeniu wraz z wszystkimi dowodami.

Na podobne kwoty ubezpieczono obie wieże oraz statek i podobne wypłacono. W przypadku wież około 5 mld USD, statku 5 mln USD. Oba ubezpieczenia wypłacono niezwykle szybko, do 14 dni od daty zajścia zdarzenia uzasadniającego szkodę. Szybko usunięto stelaż konstrukcji wież tak by uniemożliwić ich zbadanie, o czym jest bardzo dobry dokument Jessie Ventury. Z kolei Olympic poszedł na żyletki, co wyklucza możliwość zbadania czy był Titanikiem. Titanic zatonął w najgłębszym możliwym miejscu, w 1912 roku zdawano sobie sprawę że miną dekady zanim technologicznie możliwe będzie zejście do Titanica, Czas skutecznie zniszczył wiele śladów.

Obie tragedie były kołem zamachowym biznesu. Dzięki katastrofie Olympica udało się uratować armatora White Star Line i dokończyć Titanica i Brittanica, a przede wszystkim w końcu przejąć kontrolę nad emisją dolara .Tylko z tego ostatniego powodu warto było dokonać kontrolowanej katastrofy. W latach 1930-1946 z kontroli dolara uzyskano 252 mld USD tylko z budżetu USA. Z kolei atak na dwie wieże dał pretekst do ataku na Irak, przejęcia kontroli nad złożami ropy i gazu. Z Iraku USA wywiozły 50 ton złota oraz niezliczone, bezcenne antyki i artefakty.

p.s
Ratującego się szalupą Astora i inne kluczowe osoby zamordowali czyhający w pobliżu harpunnicy .
co typowe dla bezwzględnej satanistycznej ofiary .

Dariusz Nejman

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Historia

Co stało się z pozytywną linią czasu ludzkości

Moje wnioski są wynikiem informacji z wielu różnych źródeł, plus tego, co widzę na własne…
Czytaj
Historia

ŚMIERCIOŻERCY

Chciałbym przypomnieć, że II wojnę światową zawdzięczamy w dużym stopniu kartelowi…
Czytaj
Historia

Mit Chazarii

Mam już serdecznie dość tych głupot o nieprawdziwych Żydach, o Chazarach. Każdy kto interesuje…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *