Styl życia

Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość!

Bruce Lipton

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Pojawiające się nauki biofizyki kwantowej, epigenetyki i geometrii fraktalnej oświetliły mechanikę połączenia umysł-ciało-duch. Ta nowa nauka ujawnia, że świadomość jest odpowiedzialna za nasze doświadczenia życiowe, w tym za nasze biologiczne funkcjonowanie.

Jak to dokładnie wpływa na ciebie i na mnie?

Ostatecznie oznacza to, że zmieniając nasze myśli, możemy zmienić naszą rzeczywistość. Kiedy zaakceptujemy, że JESTEŚMY odpowiedzialni za wszystko, co nam się przydarza, stajemy się upoważnieni do odzyskania kontroli nad naszym życiem.

Czym jest połączenie umysłu, ciała, ducha?

Nasze umysły są odpowiedzialne za branie wszystkiego, co postrzegamy w świecie zewnętrznym i tworzenie własnej, unikalnej interpretacji tego. Jest to próba umysłu ustanowienia spójności między naszymi wewnętrznymi przekonaniami a naszą zewnętrzną rzeczywistością.

Nasze ciała reagują następnie na te percepcje, uwalniając substancje chemiczne, które wpływają na nasze zdrowie fizyczne i dobre samopoczucie… na dobre i na złe.

Jeśli nasze przekonania na temat świata i nas samych są negatywne, rezultatem jest nieuchronnie cierpienie, dysharmonia i choroba w naszych ciałach.

Fizyka kwantowa: jak myśli tworzą rzeczywistość

Fizyka kwantowa pokazała, że nasze doświadczenia w świecie fizycznym są głęboko związane z wewnętrznym działaniem naszych umysłów.

Nasze umysły tworzą percepcje, a nasze percepcje powodują zmiany chemiczne w naszych ciałach, które ostatecznie wpływają na naszą biologię. Innymi słowy, to, jak myślimy, ma wpływ na to, jak się czujemy. A to, jak się czujemy, z kolei wpływa na to, jak myślimy.

Tak więc, jeśli budzimy się każdego ranka z niepokojem lub myśląc, że życie jest walką, nasze mózgi zainicjują produkcję hormonów stresu (kortyzolu, noradrenaliny, adrenaliny itp.), Które nieuchronnie wyłączają nasz układ odpornościowy, nasz wzrost i naszą zdolność myślenia. Więcej na temat reakcji na stres walki lub ucieczki tutaj.

Teraz wyobraź sobie, co by się stało, gdybyśmy czuli się w ten sposób dzień po dniu.

Nie trzeba dodawać, że musimy przerwać ten cykl, jeśli mamy osiągnąć dobre samopoczucie umysł-ciało-duch…

Osiągnięcie zdrowego umysłu, ciała i ducha

Teraz, gdy wiemy, że nasze myśli mogą pozytywnie lub negatywnie wpływać na nasze biologiczne funkcjonowanie, pytanie brzmi, jak sprawić, by twój umysł, ciało i duch współpracowały ze sobą?

Oczywiście, możemy włożyć świadomy wysiłek w wyeliminowanie negatywnych lub ograniczających przekonań z naszego umysłu. Jest to jednak walka dla wielu, ponieważ te przekonania są często tak głęboko osadzone w naszej podświadomości, że nawet nie jesteśmy ich świadomi. Kontrolują nasze myśli, zachowania, postawy i reakcje.

Pierwszym krokiem jest zatem uświadomienie sobie swojego podświadomego programowania. Tylko wtedy możesz to zmienić i zmienić swoje życie.

Ewolucja ludzkiej cywilizacji

Patrząc z szerszej perspektywy, musimy uznać, że wszyscy jesteśmy aktywnymi uczestnikami nie tylko naszego własnego życia, ale także w przyszłości ludzkiej cywilizacji.

Prawda jest taka, że cywilizacja znajduje się w środku ewolucyjnego przewrotu lub metamorfozy. Przechodzimy od stanu rywalizacji i przetrwania do bardziej świadomych zachowań.

Uznanie znaczenia umysłu, ciała i duszy przybliża nas o krok do stworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości opartej na społeczności i współpracy.

Dr Bruce H. Lipton

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
Styl życia

Słowiańska Mudra - FIGA TO TEŻ JEST MUDRA!

Figa jako mudra pozwala zakryć się energetycznie od potencjalnego przeciwnika i jest bardzo…
Czytaj
Styl życia

O Ludziach INDYGO

Dzieci Indygo (już dorośli) istnieją naprawdę, a NWO próbuje przekabacić tych ludzi na drogę…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *