Rozwój duchowy

Usuwanie Kontraktów z Systemem Dominacji i Kontroli

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Wprowadzenie

Znajdź spokojne miejsce, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Usiądź w wygodnym krześle, fotelu, tak byś czuł się swobodnie.
Jeśli jest to dla Ciebie komfortowe to możesz także usiąść w siadzie skrzyżnym lub pozycji lotosu na podłodze.
Weź kilka pogłębionych, świadomych oddechów i przenieś swoją uwagę do wnętrza.
Pozwól odejść wszystkim zewnętrznym okolicznościom i troskom.
Z każdym kolejnym wydechem świadomie uwalniaj napięcia z ciała oraz odpuszczaj myśli dotyczące codziennych zajęć, kłopotów i zmartwień.
Nasz głos jest potężnym narzędziem oraz naszą niepowtarzalną sygnaturą energetyczną. Dzięki dźwiękowi można dokonywać przemian, a nawet uzdrawiać. Wypowiadanie dekretów na głos bardzo wzmacnia ich działanie. Wysyła całemu światu dynamizm energii, jaka przepływa przez nasze czakry, nasze duchowe centra energetyczne. Najlepiej nagrać sobie wypowiadaną przez siebie na głos rewokację na własny telefon i słuchać regularnie, a następnie nagrywać nową. Jeżeli następuje pomyłka podczas czytania na głos rewokacji, oznacza to, że znajduje się tam program i blokada wewnątrz obwodowego systemu nerwowego. Dobrze jest sprawdzić sobie, na którym słowie ktoś się pomylił i prześwietlić własny wzorzec w celu odblokowania i uwolnienia energii, aby kierować się w stronę nielimitowanego punktu obserwacji. Takie nagranie może posłużyć nam jako medytacja w ciągu dnia lub przed zaśnięciem.

Każde stwierdzenie JAM JEST staje się rzeczywistością w Twoim życiu.
Dekrety nabierają mocy również wtedy, gdy wypowiadając je podnosisz stopniowo tempo i ton głosu.
Pamiętaj, że nie ma to nic wspólnego z pełnymi uniżenia prośbami modlitewnymi, do których przyzwyczaiły nas religie.

Ty jako Suwerenna, potężna Istota Boska wyrażasz swoją wolną wolę. I tak jest.

Usuwanie Kontraktów z Systemem Dominacji i Kontroli

To Jam Jest w tym świętym momencie, tu i teraz, święcie deklaruję moje święte granice jako suwerenna istota każdej skali egzystencji.

Tu i Teraz w tym świętym momencie tworzę świętą, bezpieczną przestrzeń w czasie i poza czasem w celu leczenia i integracji mojej świadomości.

W tym świętym momencie tworzę świętą przestrzeń serca, wznosząc swój głos ku niebu, rozpościerając ją poprzez wszystkie wymiary i gęstości, przez wszystkie linie czasu, na których egzystują inne fragmenty mojej istoty.

W tym świętym momencie tu i teraz tworzę Święty, Duchowy, wielowymiarowy, wielopoziomowy sąd równości. Wzywam wszystkich moich przodków mojego świetlistego DNA, wzywam pierwotne elementy: ogień, który rozpala światło duszy, wypełniając ją Boskim światłem, wodę, która wypełnia i karmi życie, wiatr, który przynosi ukojenie i informacje zmiany, ziemię, która tworzy poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że mogę kroczyć pewnie ścieżką życia, transformacji i wzrostu.

Wzywam Swoich przewodników duchowych i cały wachlarz istot, które podróżują ze mną przez czas i przestrzeń, wzywam zastępy smoków, starożytnych nauczycieli stworzonych z pierwotnych elementów, wzywam was starożytni nauczyciele Niebiańskich Umysłów, Wzywam Cię Matko Ziemio i Ciebie Ojcze Niebios, Pierwotny Stworzycielu.

Wzywam was wszystkich tu wyżej wymienionych z moralnym kodem współtworzenia bez krzywdy dla innych żyjących istot, bez hierarchicznego porządku, bez rywalizacji. Proszę was uroczyście tu i teraz utrzymujcie dla mnie przestrzeń w celu usunięcia kontraktów z Systemem Dominacji i Kontroli.

W tym świętym momencie tu i teraz, usuwam wszystkie kontrakty, które zawarłem świadomie i nieświadomie z Systemem Dominacji i Kontroli, które powodują u mnie poczucie winy, bycie niewystarczającym, wstyd, obwinianie się, strach i paraliż decyzyjny związany z przyszłością, niezdrową rywalizację oraz kontrakty prowadzące do autodestrukcyjnych myśli. Usuwam te kontrakty ze wszystkich linii czasu, przestrzeni, wymiarów, na których egzystuję. Nie pozwalam już dłużej na tłamszenie mojej boskiej sygnatury światła przez System Dominacji i Kontroli i wszystkich istot, które dla niego pracują.

Tu i Teraz w tym Świętym momencie wzmacniam tysiąckrotnie własną przestrzeń serca, staje się dla Ciebie Systemie Dominacji i Kontroli oraz wszystkich istot jak i sztucznych inteligencji, które z Tobą współpracują, całkowicie niewidoczną, całkowicie nienaruszalną, całkowicie niezniszczalną i nietykalną istotą światła, która manifestuje swoje własne pragnienia serca, a nie twoją sztuczną, kłamliwą propagandę rzeczywistości.

Jestem Istotą światła, która jest całkowicie nieprzewidywalna. Nie możesz i nie jesteś w stanie przewidzieć moich ruchów i zamysłów w boskim hologramie światła, w którym biorę udział. Ponieważ tu i teraz to Jam Jest znajduje się we własnej Świętej przestrzeni serca emanując światło własnej kreacji i tworzenia, nie emulując stare dobrze znane powtórzenia, na których ty Systemie Dominacji i Kontroli przy pomocy sztucznej inteligencji próbujesz przewidzieć moje ruchy i wpłynąć na moje decyzje, próbując utrzymać mnie w stagnacji komfortu.

Tu i Teraz Oświadczam uroczyście, że jestem suwerenną istotą światła.

Pluję na Twoją kłamliwą propagandę, fałszowanie historii, ucisk i dominacje w celach kontroli i pozyskiwania energii oraz DNA od niewinnych i nieświadomych istot światła inkarnujących się na Matce Ziemi.

Tu i Teraz w tym momencie, twoje sztuczki i propaganda dłużej na mnie nie działają, ponieważ jestem świadomy tego, co tutaj się dzieje.

W tym Świętym momencie tu i teraz tworzę falę światła energetycznej energii miłości, zrywając kajdany ucisku związane z kontraktami z przeszłości, przyszłości i teraźniejszości, z frakcjami militarnymi, religijnymi, politycznymi, kulturalnymi, bankowymi, seksualnymi i prawnymi, które należą do systemu dominacji i kontroli.

Jestem własną, niezależną, suwerenną istotą światła. Kroczę drogą własnej realizacji. Połączony z Matką Ziemią, Pierwotnym Stworzycielem, zastępem moich duchowych przewodników i istot, które podróżują ze mną przez czas i przestrzeń jak również innymi własnymi wersjami Jam Jest, pracując ze wszystkimi w moralnym kodzie współtworzenia, bez krzywdy dla innych żyjących istot, bez rywalizacji, bez hierarchicznego porządku współtworząc Niebo na Ziemi dla przyszłych pokoleń.

Ta istota światła w tym biologicznym kombinezonie DNA oświadcza uroczyście, że jest wolna od wszelkich kontraktów z Systemem Dominacji i Kontroli. Od tej chwili kroczę przed siebie z głową podniesioną ku niebu i gwiazdom, rozkoszując się chwilą tu i teraz, czując na skórze boski podmuch zmian, głębokich transformacji, które manifestują się w moim życiu.

Tu i teraz tworzę z przestrzeni serca, przepełnia mnie miłość tworzenia, bez żadnych ukrytych motywów. Jestem Dzieckiem Słońca. Oświetlam swoją własną drogę i zamykam za sobą drzwi z napisem stagnacja, prokrastynacja i strach zmian.

Tu i Teraz oczekuję i wypatruję zmian, które prowadzą mnie tam, gdzie pragnie moje serce. Tworzę z miłością ponieważ światło i życie jest miłością.

W imię JEDNEGO NIESKOŃCZONEGO PIERWOTNEGO STWORZYCIELA.

AHOJ!!!

Grzegorz Gunia

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Mistrz REIKI, Praktykant Qi-gong. Zajmuje się leczeniem z poziomu wielowymiarowego. Prowadzi sesje, kursy i warsztaty. Autor bloga "Świątynia Światła"
Podobne publikacje
Rozwój duchowy

Złota Księga "JAM JEST"

“JAM JEST” Zmartwychwstanie i Życie!“JAM JEST” Energią, której używasz w…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Rozwój duchowy

Mroczne rytuały magiczne Kościoła Katolickiego

modlitwa. Jest po prostu specyficzną formą.. medytacji!Tak, tej diabolicznej medytacji, tak…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HistoriaRODy

Jare Gody

Extra...