ZdrowieŻywienie

Zdrowym można być jedynie wtedy, gdy dostosujemy się do praw natury.

Zdrowym można być jedynie wtedy, gdy dostosujemy się do praw natury.

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Zdrowia nie otrzymamy dzięki szczepionce, przez zabieg czy jakieś lekarstwa.

Nasze Ciała są zbudowane z bilionów komórek, komórki z cząsteczek, cząsteczki z atomów, a atomy z elektronów.
Elektrony poruszają się po swoich orbitach wewnątrz atomów zawartych w naszych komórkach, dokładnie tak samo jak planety krążące po swoich orbitach we Wszechświecie. Siła je poruszająca nie pochodzi od pożywienia. Te elektrony w atomach komórek ludzkiego ciała są takimi samymi ciałami niebieskimi co planety widoczne na niebie. Nawet prędkość jaką osiągają jest taka sama. Człowiek stanowi mikrokosmos, a Wszechświat makrokosmos. Jeżeli ciała planetarne nie są zależne od pożywienia czy szczepionek, to tak samo nie powinien być człowiek. Dlaczego myślimy, ze umrzemy z głodu, jeżeli nie będziemy mieć pożywienia lub przez chorobę bez szczepionki?

Komórki ciała nie są odżywiane przez to co się zje lub wypije.
To tylko kolejna z iluzji. Komórki są samoistne oraz wieczne, dowiódł tego Carrel “Sama komórka jest nieśmiertelna, degeneracji ulega jedynie płyn, w którym się ona unosi.”

Odżywianie komórek i ciała jest mitem. To co człowiek konsumuje, nie zapewnia komórkom odżywienia poprzez asymilacje, jak mówi nam nauka. Coś przyjęte z zewnątrz tworzy jedynie aktywność w komórce poprzez stymulacje, nie wpływa na nią pozytywnie.

Dlaczego zatem jemy, jak działa ten zaklęty krąg?
Jedząc typową kanapkę czujemy się silniejsi, ponieważ pieczywo przeciwdziała gniciu uprzednio ujedzonego mięsa. Kilka godzin później zjedzona porcja mięsa zaczyna gnić, a kolejne odczucie głodu popycha do zjedzenia kolejnej kanapki, co tymczasowo zabija toksyczne osłabienie mylone z głodem.

Arnold Ehret opisywał ludzi, którzy pościli przez kilkadziesiąt lat. Sam trafił do księgi Guinnessa dzięki suchym postom. Był zdania, że im czystsze ciało, tym mniej żąda jedzenia. Kiedy ciało jest całkowicie wolne od toksyn i jest w swoim naturalnym stanie, POTRZEBA JEDZENIA CAŁKOWICIE ZANIKA.

Hilton Hotema przytaczał wiele przypadków ludzi, którzy żyli przeszło 100 lat lub nawet kilkaset poszcząc przez kilkadziesiąt lat. Ludzi, którym kilka razy wyrastały na nowo włosy i 3. lub 4. zestaw zębów.

K.L.Coe opisuje ludzi, których wiek przewyższał 250 lat, którzy w wieku 150 lat zawierali związki małżeńskie i wychowywali dzieci. Mężczyźni powyżej 200 lat pracowali na polach z młodzieńcami, wykonując te sama ilość pracy, wyglądając tak podobnie do tych młodszych, że nie było w stanie odróżnić starszyzny od młodzieży.

Dowody zawarte w starożytnych pismach mówią, ze nasi pradawni przodkowie byli BRETARIANAMI.

Dlaczego wmawia się nam zatem, ze potrzebujemy 5 posiłków dziennie i 2 litry wody? Czy nikt jeszcze nie znalazł sposobu na to jak sprzedawać powietrze?

A dlaczego jesteśmy szczepieni od urodzenia?
Wstrzykiwanie zarazków i innego paskudztwa niemowlętom w celu uczynienia ciała odpornym na choroby, co jest kontynuowane przez całe życie, powoduje zatrucie i osłabienie już od początku narodzin, zaczynając proces odwrotny od zamierzonego. Sporo zostało napisane i jest wiele dostępnych filmów na ten temat.

Jak zmienić ten system, który tworzymy?
Od małych kroków. Słońce i powietrze nic nie kosztuje. Codzienny spacer wśród drzew, medytacja, głębokie oddechy, zimna woda i częsty detox. To prawdziwi uzdrowiciele, aby zachować zdrowie i rozsądek, tak aby móc przejrzeć kłamstwa naszego stulecia.

Przesyłam Wam dużo dobrej energii – Arek

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ
Podobne publikacje
NaturaZdrowie

Orzech włoski - cudowna roślina

Młode liście orzecha włoskiego mogą być cudownie wykorzystane dla zdrowia. Nie musisz czekać…
Czytaj
NaturaZdrowie

Hibiskus na choroby „gorące”, trawienie, łysienie, wzmocnienie.

Hibiskus [Hibiscus rosa sinensis] to należący do rodziny ślazowatych [Malvaceae] egzotyczny kuzyn…
Czytaj
NaturaZdrowie

Lawenda – pachnąca uzdrowicielka. Przepisy i zastosowania.

Lawenda lekarska [Lavandula] zawsze była ceniona za wyjątkowy aromat. Nie wiele jest w naturze…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *