Rozwój duchowy

Złota Księga “Niewyczerpalna Energia”

"Złota Księga" Saint Germain

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Złota Księga – St. Germain. Przez wiele ludzkich działań doszliśmy do punktu źródła światła, gdzie doświadczenia wieków wchodzą w natychmiastowe działanie, w którym czas i przestrzeń przemienia się w Jedyną Obecność Boga w Działaniu Teraz.

Wiedząc, że Obecność Boga “JAM JEST” jest tą, która pulsuje w Twoim sercu, wiesz że Twoje serce jest Głosem Boga i że w momencie kiedy medytujesz i mówisz: “JAM JEST Najwyższe i Inteligentne działanie mojego Umysłu i mojego Serca” doprowadzasz do serca prawdziwe i boskie uczucie, któremu możesz zaufać.

Przez wiele wieków ludzka miłość sama przebywała eony odległych sfer. Kiedy pewnego razu uczeń uwierzy, że Bóg jest Miłością i że działanie BOGA MIŁOŚCI jest emitowane przez serce, zrozumie że skupiając swą uwagę na pragnieniu przekazania miłości w jakimkolwiek celu, może tworzyć miłość w stopniu nieograniczonym! że to jest najwyższym przywilejem zewnętrznego działania świadomości.

Ludzkość do dnia dzisiejszego jeszcze nie zrozumiała, że Miłość Boga jest Władzą, Obecnością, Inteligencją, Światłem i Istotą, która może wzrastać do bezgranicznych rozmiarów, jakie może osiągnąć każdy człowiek, a szczególnie uczeń Światła jeśli wypromieniowuje Tę Obecność Miłości, która przeradza się w nieograniczoną, niewyczerpalną, uspokajającą istność, obecną tam dokąd ją skieruje.

Są tacy, którzy mówią i wierzą, że “Miłości nie można nakazać”. A ja Tobie mówię, że Miłość jest Pierwszą Zasadą życia i może być wytwarzana w każdym stopniu i bez ograniczeń do nieskończonego używania. Taki jest przywilej Używania i świadomego kierowania, który ogólnie można nadać Miłości. Gdy mówię “ogólnie” chcę powiedzieć o otwarciu drzwi świadomą adoracją emanacji tego niewyczerpalnego źródła Miłości Boskiej, które jest Sercem Twej Istoty, Sercem Wszechświata.

Przez obserwację tej nieskończonej mocy Miłości, uczniowie przeobrażają się w źródło takiej emanacji, której stałym używaniem i świadomym kierowaniem mogą dysponować.

Kiedy moi kochani uczniowie chcieliby przyśpieszyć swoje uwolnienie od takich czy innych działań zewnętrznych kłopotliwych bóli itp., polecam afirmować:

“JAM JEST Obecnością, rozkazującą, niewyczerpaną Energią i Boską Mądrością, która powoduje, że moje życzenie jest spełnione”.

To uwolni Ciebie od każdych niepożądanych warunków i jest formą dozwoloną przez własne Prawo Twojej Istoty. A ponieważ już o tym wiesz, możesz również wiedzieć, że: “Ta Obecność JAM JEST pozostaje teraz nietknięta żadnymi zewnętrznymi zaburzającymi uwarunkowaniami. Spokojny, składam moje skrzydła i chronię się w doskonałym działaniu Boskiego Prawa i w Sprawiedliwości mojej Istoty rozkazując, by wszystko w moim zasięgu było w doskonałym Boskim Porządku.”

Właśnie to jest największy przywilej ucznia, który powinien być jego bronią w każdym momencie.

Tu powiem Tobie jeszcze coś co powinno Ciebie zainspirować. Każdy uczeń, który walczy o to, aby zostać oświeconym jest również hartowany, tak jak hartuje się najlepszą stal, aby trwała jak najdłużej i aby wytrzymała wszystko, do czego potrzebna jest siła.

To jest właśnie to co doświadczenia wnoszą w życie każdego ucznia. Kiedy człowiek pragnie stać się uwolnionym, a pojawiają się gnębiące doświadczenia, nie są one niczym innym, niż ćwiczeniami potrzebnymi do wzmocnienia charakteru, prowokującymi aby je usunął w celu osiągnięcia doskonałego i wiecznego Mistrzostwa nad wszystkimi sprawami zewnętrznymi. Możesz więc, rozumiejąc to, oddać się doświadczeniu, które doprowadza Ciebie do zwycięskiej i wspaniałej Obecności JAM JEST, abyś się w Niej zanurzył.

Tak więc, drogi uczniu, nie rozpaczaj mimo doświadczeń, które wydają się Tobie, ciężkimi. Staw im czoła z radością, bo każdy krok do przodu prowadzi do Wiecznego Celu i nie musi być powtórzony. Niech każdy uczeń pamięta, że zawsze należy używać tej afirmacji:

“JAM JEST Siłą, Odwagą i Mocą w kroczeniu naprzód przez każde możliwe doświadczenie i pozostaję wesołym, wzniesionym, pełnym pokoju i harmonii w każdym momencie, dzięki Zwycięskiej Obecności JAM JEST”.

Dla atlety moment przed zawodami jest pełen przedsmaku zwycięstwa, ale w miarę jak meta i współzawodnik się zbliża, atleta daje z siebie ostatek sił, oddech się wyczerpuje i ostatnim wysiłkiem osiąga linię zwycięstwa. Tak samo dzieje się z uczniami na tej drodze. Wiedzą oni, że praktykując uparcie Obecność “JAM JEST” nie mogą przegrać, tak więc wszystko czego tu potrzeba to zebrać się w sobie, uzbroić się w to co niezbędne i powiedzieć! żegnaj współzawodniku.

Złota Księga - Jam Jest
Złota Księga – Jam Jest

Jednak uczeń ma więcej szczęścia od atlety, bo od początku wie, że nie może przegrać, ponieważ

“JAM JEST” jest Niezwyciężoną i Inteligentną Energią która dodaje siły”.

Obecność “JAM JEST” posiada moc urzeczywistniania. O tym zawsze musimy pamiętać. “JAM JEST życiową Zasadą w moim ciele. We wszystkim aż po Serce Boga, jestem rządzącą Inteligencją Wszechświata. Zatem gdy zechcę coś zmaterializować, nieważne co, wiem, że “JAM JEST” Mocą działającą, “JAM JEST” Inteligencją kierującą, “JAM JEST” Substancją, która jest wyczuwalna i wykorzystana, a teraz wnoszę ją jako widzialny przejaw do mojego użytku.”

Medytowanie nad tym zdaniem, które wyżej wam podałem, pozwala uczniowi wejść w tę działalność bez napięcia i niepokoju.

To z czym spotyka się uczeń w tej pracy materializowania to sprawa pieniędzy. Pierwszym pytaniem zawsze jest: “Dlaczego można zmaterializować pieniądze bez zaburzenia czy przekroczenia granicy wyznaczonej przez Skarbiec Narodowy?”

Od kiedy zostało ustalone, że pieniądz jest głównym przedmiotem wymiany, a złoto zapewnia zaplecze pieniądza, dając gwarancję każdej emisji, należy pamiętać, że miały miejsce rozmaite i niezliczone tragedie, w których zaginęło złoto lub wielkie ilości pieniędzy, które mogą być liczone w bilionach.

W ten sam sposób w różnych krajach zaginęło wiele ton złota, zatopionych w oceanie i zasypanych głęboko w Ziemi przez różne kataklizmy. Dlatego, kiedy robi się materializację, tworzy się ją z powietrza, złoto występuje w stanie naturalnym, więc musiałoby być materializowane w ogromnych ilościach, by mogło nastąpić przekroczenie ustalonych prawnie granic zużycia.

Oprócz tego złoto jest zawsze używane legalnie, bo po to zostało dane światu. Dlaczego więc nie zmaterializować go i w ten sposób wzbogacić świat?

Mówiąc wam to, teraz właśnie, nie biorę odpowiedzialności za pytania które będą wam stawiane, gdy dacie dowód materializacji złota. Nie zdajecie sobie sprawy z tego, dokąd może sięgać ciekawość zewnętrznego umysłu w związku ze złotem.

Na przykład, kiedy wie się, że istnieje jakaś kopalnia skąd można wydobyć złoto, umysł ludzki natychmiast się zapala. Każdy zamysł by wypytać o pochodzenie waszego złota jest pewną subtelną formą indagacji usiłującej wykryć wasze źródło i “przykleić się”.

Moim zdaniem można na to odpowiedzieć w ten sposób: “To jest złoto. Nikogo nie obchodzi gdzie go nabyłem. Wypróbuj go, wykonaj analizę, a jeżeli to nie jest czyste złoto, możesz go odrzucić, ale jeżeli to czyste złoto to jesteś zobowiązany przyjąć je zgodnie z prawem swego rządu”.

Mimo wszystko nie zapominajcie, że Obecność JAM JEST jest właśnie tą, która tym złotem rządzi. Ona też jest tą, która pilnuje, aby krążyło bez przeszkód.

Pamięci Urszuli Fajks

“Złota Księga” Saint Germain

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Suweren Rzeczpospolitej / RÓD Mazowiecki / Zajmuje się Analizą przestrzeni według Feng Shui oraz Malarstwem sztalugowym, maluje od wielu lat. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach. Brała udział w wielu indywidualnych wystawach, między innymi w Londynie w 2007 roku. zobacz prace
Podobne publikacje
Rozwój duchowy

Złota Księga "JAM JEST"

“JAM JEST” Zmartwychwstanie i Życie!“JAM JEST” Energią, której używasz w…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Rozwój duchowy

Mroczne rytuały magiczne Kościoła Katolickiego

modlitwa. Jest po prostu specyficzną formą.. medytacji!Tak, tej diabolicznej medytacji, tak…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NaturaZdrowie

Syropy z majowych kwiatów

Extra...