Rozwój duchowy

Złota Księga “Pas Elektroniczny”

"Złota Księga" Saint Germain

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Z promieniowania Wielkiego Pasa Elektronicznego wysyłam Wam dziś te słowa: z serca Złotego Miasta* zostały wysłane Bliźniacze Promienie, o których będą te słowa, światło i dźwięk.

*  Nad głównymi pustyniami istnieją eteryczne miasta. Nad pustynią Arizony znajduje się eteryczne miasto ukochanego ucznia Jana. Inne miasto jest nad pustynią Sahara, inne nad pustynią Gobi, a miasto eteryczne Południowej Ameryki jest nad Brazylią.

Czas nas bardzo szybko dogonił i musimy być bardziej czujni odnośnie wielkich pasów elektronicznych, które otaczają całą twórczość – od Boskiej do ludzkiej.

Pas Elektroniczny, który  otacza Złote Miasto jest o wiele bardziej nieprzenikalny, aniżeli jakikolwiek mur ze stali o grubości kilku metrów. W ten sam sposób, ale w o wiele mniejszym stopniu człowiek, który ma wystarczające pojęcie o aktywnej zasadzie swej Boskiej istoty, może otoczyć się kręgiem lub pasem elektronicznym, którego właściwości musi określić w taki sposób, w jaki sam zdecyduje. Ale uwaga! Bieda temu, który nada mu właściwości destruktywne! Jeżeli ktoś miałby odwagę zrobić to, mógłby spowodować, że krąg siły elektronicznej zamknąłby i spalił postać jego zewnętrzną. Jednak ci, którzy budują i określają jego właściwości mądrze, z wielką miłością do Boga, jak i z pozytywną mocą, będą mogli poruszać się w świecie nietkniętym ludzką niewiedzą.

Nadszedł okres kosmiczny, w którym ci, którzy osiągnęli już pewien stopień zrozumienia mogą stworzyć, dostosować i posługiwać się wspaniałym kręgiem elektronicznym. Każda twórczość, która jest działaniem samoświadomym posiada ten krąg elektronicznej siły w sposób zupełnie naturalny lecz jego siła jest do pewnego stopnia niekontrolowana, a w konsekwencji rozproszona.

Tworząc świadomie ten wielki pierścień czystej elektronicznej siły, zatrzymujesz przenikanie swojej ograniczonej esencji i trzymasz ją w rezerwie do świadomego i bezpośredniego użytku.

Po kilku miesiącach takiego twórczego i świadomego działania wewnątrz tego elektronicznego kręgu, należy bardzo uważać, jak kieruje się tą siłą, aby nie była kierowana myślą, która nie jest Boską Miłością.

W początkowej fazie indywidualizacji, człowiek był w sposób naturalny otoczony tym magicznym kręgiem, ale z biegiem czasu, kiedy jego świadomość słabła, wytworzyły się szczeliny w wielkim kręgu mocy, powodując przenikanie, aż do zupełnego zaniku. Krąg ten nie był świadomie stworzony przez człowieka. Był naturalnym kręgiem otaczającym, ponieważ człowiek posiadał czysty stan świadomości.

Teraz uczniowie Światła muszą przeciwstawić się temu stanowi, w którym są – świadomie i bez wahania zataczając wokół siebie krąg elektroniczny, wizualizując go dokładnie i doskonale, bez szczelin w jego konstrukcji. W ten sposób stanie się możliwe świadome osiągnięcie głębi Boskiego Kręgu Elektronicznego, w której można otrzymać bez ograniczeń Mądrość, Miłość i światło, jak również nauczyć się stosowania tycz prostych praw, dzięki którym każda twórcza moc jest możliwa. Mimo, że zaleca się każdemu uczniowi przede wszystkim, aby nie zapomniał o spojrzeniu w głąb swego wyższego Ja, które jest twórcą jego osobowości, jednak nie udało się osiągnąć rezultatów bez pomocy tych, którzy są bardziej zaawansowani.

Ponieważ istnieje tylko jeden Bóg, jedna Obecność i Jej Wszechmocna Aktywność, wynika z tego, że ten, który  jest na nieco wyższym poziomie, jest jedynie trochę wyższym Ja Boga w Działaniu. W związku  z tym zrozumiesz, dlaczego możesz odczuć, że “JAM JEST tu i JAM JEST tam”, jako, że nie ma niczego innego poza jedynym Boskim Ja we wszystkim co istnieje.

Kiedy uczeń wreszcie zrozumie, że Zastępy Wzniesionych nie są czymś innym niż tylko bardziej zaawansowaną jego własną świadomością, wtedy dopiero poczuje jak wielkie możliwości są w jego zasięgu i wtedy bez obawy skieruje się wprost do Boga, do jednego z Wyższych Mistrzów Światła lub do swego własnego “JAM JEST”. W rzeczywistości nie ma różnicy, są tylko stopnie, ponieważ wszystko jest jednym.  Jednak dopóki nie dojdzie o takiego stanu świadomości, będzie istniała różnica, bo człowiek jest prawie pewny, że jest oddzielony od Jedynej Istoty. Takie myślenie jest możliwe tylko dzięki niewiedzy o działaniu umysłu zewnętrznego.

 Kiedy uczeń myśli o tych zewnętrznych przejawach, musi zawsze pamiętać, że jest to działanie zewnętrzne JEDYNEJ INTELIGENCJI broniąc się w ten sposób – w swojej własnej świadomości – przed oddzielnością od tej Wielkiej i Jedynej mocy Boskiej w nim ześrodkowanej.

Ponownie muszę przypomnieć, że ta Wielka Władza Nieograniczonego Boga nie może zostać wprowadzona w Twoje zewnętrzne użytkowanie inaczej niż tylko przy pomocy Twojego własnego zaproszenia. Jest tylko jeden sposób zaproszenia, który może spowodować jej przypływ, a jest nim Twoje głębokie uczucie miłości i oddania.

Gdy człowiek stworzy Elektroniczny Krąg wokół siebie, nie ma już innej mocy, która mogłaby w niego wejść oprócz Boskiej Miłości. Jeżeli chodzi o przenikanie w Promieniujący Rozżarzony Krąg Boskości, to tylko TWOJA Świadomość Boskiej Miłości jest w tym co może przenikać i tylko poprzez nią boskość wraca w Wielkim Przypływie, dochodzącym do Ciebie dzięki mocy Transcendentalnych Posłańców, których  moc przekracza Twoje pojęcie, a Majestat, Miłość, Mądrość i Moc tych Wielkich Istot nie da się ująć w słowa.

Pozwólcie  znowu przypomnieć, że tylko ten uczeń, który “odważa się i milczy” może się wznieść do tej promieniującej transcendencji WEWNĘTRZNEJ SFERY. Jednak tylko dzięki wizji i doświadczeniu zrozumie to co w tej chwili staram się Wam przekazać. Dusza, która posiada wystarczającą siłę, aby przywdziać  zbroję Miłości Bożej i postępować na przód, nie znajdzie żadnej przeszkody między jej świadomością a Sferą Wielkiej Wewnętrznej Transcendencji, ponieważ nie ma niczego, co mogłoby zablokować jej zbliżenie się do Boskiej Miłości.

Kiedy będziesz oglądał i dotykał wnętrza tego Kręgu Wewnętrznego, zrozumiesz jak bardzo niedoskonała jest Twoja dzisiejsza percepcja i pojęcie o tym czym jest Boska Miłość. Pewnego dnia, gdy Twoja świadomość osiągnie poziom Wielkich Sfer, do których sam możesz dojść, opuści Ciebie lęk i wgłębisz się w wewnętrzne promieniowanie Wielkiej Osi Inteligencji, z której pochodzi całe Stworzenie i wszystkie światy.

Istnieją między Wami dusze silne i odważne, które pojmą to, które będą mogły używać tego dla dobra i błogosławieństwa własnego i innych. Istnieją również tacy, którzy zrozumieją, że Obecność, pulsująca w każdym sercu Boga i esencja, która ożywia zewnętrzną formę jest Bogiem w Działaniu, że również działanie, które powoduje krążenie krwi w całym ciele jest Bogiem. Wtedy, Drogi Uczniu, zwróć uwagę na to co ci teraz powiem: – Czy nie widzisz, że wielkim błędem jest pogrążanie się w ignorancji zewnętrznego istnienia i odczuwanie bólu, przykrości lub niepokoju – czyli wszystkiego co zostało stworzone przez niewiedzę i działanie Twego ja. Skoro w chwilach medytacji mógłbyś zdać sobie sprawę z tego, że może istnieć tylko jedna Obecność, jedna Inteligencja i Moc, która jest Bogiem działającym w umyśle i ciele?

Czy widzisz jak prosta, mimo że potężna jest ta świadomość wewnątrz Ciebie, która może wprowadzić pełne rozeznanie Wielkiej i Czystej Działalności Boga w umysł i ciało pozwalając by wspaniała i transcendentalna Esencja napełniła każdą Twoją komórkę z której będzie promieniowała?

Wydaje mi się, że nie możesz pojąć prostoty  działającej w Tobie, Twojej własnej Wewnętrznej Istoty. Zwracaj się do Niej stale. Kochaj ją, chwal ją, nakazuj jej by wchodziła w każdą komórkę Twojego Ciała, w każdą potrzebę zewnętrznego działania, w domu, w interesach itd. Kiedy Twoje pragnienie zabarwi się emanacją Obecności, Mocy i Inteligencji Boga, nie może zawieść. Przyniesie to, czego potrzebujesz lub pragniesz, ponieważ samo życzenie jest tylko zwykłym działaniem, dużo mniejszym od postanowienia, a postanowienie jest uznaniem spełnionego życzenia. Zapewniam Ciebie, nie powinieneś nigdy odczuwać strachu przed użyciem tej Wielkiej Mocy. Nie muszę Ciebie zapewniać, że jeśli użyjesz jej konstruktywnie, przyniesie Tobie tak wielkie błogosławieństwo, że nie potrafisz żyć bez uczucia wdzięczności. Ta Moc oczekuje Twojego świadomego zarządzania.

Człowiek, który powiedział pewnego biblijnego dnia: Któż z Was może umysłem dodać choć jeden łokieć do swego wzrostu?” zniszczył działanie i indywidualny postęp, ponieważ myśl i uczucie jest Twórczą Mocą Boga w Działaniu.

Niekontrolowane posługiwanie się myślą i uczuciem spowodowało całą masę niezgody, chorób i zaburzeń. Mimo tego niewielu, rozumie i wierzy w to nadal tworząc chaos w swoich światach, dzięki swoim myślom i niekontrolowanym życzeniom, chociaż mogliby z taką samą łatwością z jaką oddychają, zmienić swą myśl, używając jej konstruktywnie, powodowani Miłością, zbudować raj doskonały w bardzo krótkim czasie.

Nawet Nauka doszła do tego, że forma zewnętrzna i ciało odnawiają się całkowicie w ciągu kilku miesięcy, a więc przez zastosowanie prawdziwych praw Bytu, jakże łatwo jest spowodować doskonałość ciała zewnętrznego i doprowadzić do takiego, aby narząd w krótkim czasie odnowił swe doskonałe działanie. Przy takim działaniu nie jest możliwe by dysharmonia weszła w myśl lub ciało. To są Boskie drzwi otwarte przed Tobą, których nikt oprócz Ciebie samego nikt zamknąć nie może. Używaj więc odważnie swej władzy i mocy Boskiej i bądź wolny!

Nie możesz utrzymać swej doskonałej wolności bez pomocy świadomie zastosowanej wiedzy. Przekazuję Tobie ten sekret, który gdyby został zrozumiany nawet przez najgorsze indywiduum przebywające w swym bagnie, w którym się obraca, mógłby wyrwać go z tej destrukcji, chociaż motywem jego działań był tylko egoizm. Osoba zła, krytykująca, życząca innym źle, wysyłająca myśli i słowa destruktywne, otrzyma z powrotem te same negatywne wartości, którymi wypełniła swe uczucia, słowa i myśli. Wprost przeciwnie, ktoś inny, umocniony w swej Boskiej mocy otrzyma tę energię, której potrzebuje, jeśli właściwie dobierze. Tak więc twórca niezgody, złości i pogardy niszczy sam siebie, swój świat i sprawy.

Teraz chciałbym powiedzieć coś istotnego, co uczniowie powinni zrozumieć. Kiedy ktoś świadomie szuka osiągnięcia Boskiego, Wewnętrznego Kręgu Elektronicznego, tworzy ze swej ekspresji i działania zewnętrznego, stały kanał dla przepływu czystej Esencji pochodzącej od Boga. To, samo w sobie – mimo, iż osoba taka będzie milczała, jest jedyną z największych służb, znaną przez nielicznych, którzy są świadomi tego co oznacza słowo ludzkość.

Ten, który stara się osiągnąć Wewnętrzny Krąg Elektroniczny staje się nieustającym źródłem  i jego własne promieniowanie jest wielkim błogosławieństwem dla ludzkości. Tak więc, przez wiele wieków istnieli tacy altruistyczni wysłannicy Boga, przez których stale wylewała się Wznosząca Obecność, błogosławiąc tych, którzy jej nie rozumieją. Kiedy spotyka się dwóch lub więcej ludzi, którzy mogą być kanałami dla tej nagromadzonej Wielkiej Obecności, przypominają oni pierwsze krople przeciekające przez tamę.

Im bardziej wytrwale nasyca się swoją świadomość tym bardziej zwiększa się przeciek wody przez tamę zwiększając jej obfitość, aż w końcu wszystkie przeszkody zostają wyeliminowanie i wzrasta nagromadzona siła zdolna do działania.

Wprost przeciwnie dzieje się z wodą stojącą, która rozlewa się bez użytecznie, ponieważ nie ma ukierunkowania. Boska Moc, pomimo rozproszenia, podąża wtedy do najbardziej chłonnego kanału świadomości, gdzie się gromadzi i czeka na stosowny moment, w którym będzie mogła się przejawić. Tak więc, uczeń Światła poza swoją działalnością, w której rozprasza Prawdę, po pewnym czasie przemienia się w źródło artezyjskie z głębi którego wypływa ta wielka esencja Boga.

Uczniowie powinni zawsze pamiętać, że bez względu na to ile popełniliby błędów, Bóg nigdy ich nie krytykuje i nie wydaje wyroku, tylko przy każdym potknięciu mówi z miłością: “Podnieś się synu, zacznij od nowa, wytrwale próbuj, aż osiągniesz prawdziwe zwycięstwo i wolność swojej władzy”.

Zawsze kiedy jesteście świadomi popełnionego błędu, pierwszym aktem powinno być przywołanie Prawa Przebaczenia i prośba o siłę i mądrość, aby tego błędu nie powtórzyć po raz drugi. Bóg, który cały jest Miłością, ma nieskończoną cierpliwość i bez względu na ilość naszych błędów zawsze nam mówi: “Podnieś się i wznieś do Ojca”. Taka bowiem jest miłość i wolność, do której  Dzieci Boga mają pełne prawo. Nie ma innej metody, która byłaby tak nieprzezwyciężona i tak przeobrażająca jak moc świadomego tworzenia Boskiej Miłości. Miłość, będąca osią wszelkiego życia, im bardziej świadomie użyta, tym szybciej i łatwiej wyzwalamy wielką Moc Boga, która jako zgromadzona wielka siła, zawsze czeka na uwolnienie, aby promieniować przez naszą świadomość. Po raz pierwszy w ciągu stuleci promienie ze Złotego Miasta położonego w Planie Eterycznym nad pustynią Sahara pozostają i skutecznie działają nad Ameryką i całą Ziemią. Być może, że są tacy, którzy te promienie dostrzegają, nie wiedząc co one oznaczają.

Człowiek nie powinien myśleć, że może stale i bezkarnie wytwarzać siły destruktywne.  Tym, którzy mogą rozsiewać wiedzę o Kręgu Elektronicznym nie powinno zabraknąć pomyślności. Więc niech go propagują, ale z ostrzeżeniem, aby używać tej afirmacji: “JAM JEST pełną działalnością i Mocą wspierającą każdą rzecz twórczą, której chcę”. Używajcie tego jako głównego postanowienia, ponieważ moc wspierająca jest we wszystkim co istnieje. “JAM JEST” tu i “JAM JEST” tam, to postanawiajcie o wszystkim co chcecie osiągnąć, bo to jest najwspanialszym rozkazem by użyć Jedynej Aktywności i by wznieść się nad świadomość oddzielności.

Pamięci Urszuli Fajks

“Złota Księga” Saint Germain

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Suweren Rzeczpospolitej / RÓD Mazowiecki / Zajmuje się Analizą przestrzeni według Feng Shui oraz Malarstwem sztalugowym, maluje od wielu lat. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach. Brała udział w wielu indywidualnych wystawach, między innymi w Londynie w 2007 roku. zobacz prace
Podobne publikacje
Rozwój duchowy

Złota Księga "JAM JEST"

“JAM JEST” Zmartwychwstanie i Życie!“JAM JEST” Energią, której używasz w…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Rozwój duchowy

Mroczne rytuały magiczne Kościoła Katolickiego

modlitwa. Jest po prostu specyficzną formą.. medytacji!Tak, tej diabolicznej medytacji, tak…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *