Rozwój duchowy

Złota Księga “Twórczy Ogień”

"Złota Księga" Saint Germain

Market GIOCO. Twój Sklep Ze Zdrową Żywnością

Ogień Twórczy “JAM JEST” jest Płomieniem Boga. Jego Mistrzowska Obecność jest zakotwiczona w sercu wszystkich dzieci Boga, mimo iż w niektórych jest tylko małą iskierką. Jednak traktowana właściwie może przemienić się w wielki Twórczy Ogień i Pochłaniający Płomień.

Ta Wielka Obecność w swoich wielorakich działaniach jest wszechobecną aktywnością, której wszyscy mogą bez ograniczeń używać jedynie wtedy, gdy potrafią usunąć ze swej świadomości wszystko, co jest pozorem, a co przywiązywało ich przez całe lata do świata zewnętrznego.

Dziś, Berło Mocy i Władzy jest dostępne dla każdego ucznia, który jest choć trochę zaawansowany. W zasadzie może osiągnąć je mentalnie, może chwycić to Berło Władzy i posługiwać się nim. Wówczas szybko zda sobie sprawę, z tego, że może używać go dotykalnie i wizualnie.

Nie jest to jakaś próżna obiecanka, że ci, którzy szukają światła otrzymują tę moc. Kiedy przechodzimy przez las wiemy, że możemy wrócić tą samą drogą, jednak decyzja o powrocie należy do nas. W ten sam sposób po setkach lat szukania mocy i władzy w świecie zewnętrznym, odkrywamy, że jutro zniknęło nam sprzed oczu jakby było zbudowane na ruchomych piaskach.

Dzięki radosnej akceptacji swej Boskiej mocy możesz stąpać pewnie po mocnym gruncie Skały Prawdy, którą jest sam Bóg, i żadne zaburzenia zewnętrzne nie mogą cię nawet dotknąć, od czasu gdy nauczyłeś się jej – akceptacji – dzięki własnym doświadczeniom.

Uczniowie Prawdy zadają sobie pytanie, dlaczego wahają się w swojej decyzji ufnego zakotwiczenia się w OBECNOŚCI BOGA, mimo że jest to moc, której szukają. Nie analizują swego postępowania i sposobu poszukiwań, które powodują w nich tego typu zaburzenia i zwątpienia, jednak dla tych, którzy korzystają z należnej im władzy i badają dogłębnie przyczyny swych wątpliwości, szybko nadchodzi moment w którym potrafią odrzucić plewy od złotych ziaren i poczuć się wolnymi od zaburzeń narzucających im zwątpienie w siebie, a nawet w OBECNOŚĆ BOGA pulsującą w ich sercach.

Gdy uczniowie potrafią być uczciwi względem siebie, Boga i Obecności “JAM JEST” wyrywając z siebie to, co powoduje zaburzenia wewnętrzne, poczują przypływ Potężnego Światła promieniującego z Wielkiej Boskiej Istoty i zrozumieją, że nawet niewielkim wysiłkiem mogą osiągnąć to, że miłość i zrozumienie Wielkiej Obecności “JAM JEST” przerodzi się w Moc, Siłę i Pewność, które pomogą im uchwycić się tej Skały Prawdy, która jest jednym z Największych Klejnotów Królestwa Boga; że to olśniewające Światło otuli ich, gdy tylko delikatnie go zaproszą.

Och dzisiejszy uczniu! Wytrwaj w tej Wielkiej Obecności pulsującej w Twoim sercu, której życie płynie przez Twoje żyły, a energia rozpływa się w Twoim umyśle. Ty masz wolną wolę i możesz wybrać ją i wielbić, ponieważ Ciebie udoskonala lub użyć w sposób niedoskonały. Zapamiętaj, że nie przyzywając tej Wielkiej Obecności tworzysz dysharmonię i nieporządek. Powinieneś poświęcić sporo czasu na osiągnięcie pełnego zrozumienia tej wielkiej mocy i przekazać wszelką działalność swego życia.

Nie niecierpliw się, jeśli sprawy nie ułożą się tak szybko jakbyś tego chciał. Przebiegają one zgodnie z czasem, jakiego wymaga Twoje zaakceptowanie i intensywność Twych uczuć.

Ta wielka energia, która przepływa przez Twoje ciało i umysł jest czystą elektroniczną energią Boga, Wielką Obecnością “JAM JEST”. Jeśli Twoje myśli są utrzymywane radośnie w Twym boskim ja, które jest praźródłem Ciebie i Twego życia, ta czysta elektroniczna energia będzie działać nieustannie, nie zatruta ludzkim osądzaniem.

Jednak gdy pozwalasz, świadomie lub nie, aby Twoje myśli były zatruwane niezgodą, która bardzo często Ciebie otacza, ty sam zmienisz kolor i jakość tej energii, która z natury jest promienna i czysta.

Energia jest zobowiązana do działania a Ty jesteś tym, który dyktuje jak ma sprawować się pracując dla Ciebie. Nie wierz nigdy w to, że możesz uciec od tej prawdy. Jest ona niezmiennym Prawem i żaden człowiek nie może go zmienić. Uczniowie muszą to zrozumieć i utrzymywać tę postawę, jeśli chcą stałego postępu.

Mówię wam, moi drodzy, że choćbyście najbardziej wątpili, bali się i buntowali przed jakąkolwiek samopoprawą, jest ona otwartą bramą do własnego oświecenia i uwolnienia się od całego zewnętrznego ograniczenia ludzkości.

Jest wielu uczniów, którym kiedy dojdą do pewnego stopnia zrozumienia, wyjaśnia się rezultaty ich oczyszczających działań, a kiedy stają oko w oko z wieloma błędami, które popełnili, a które muszą natychmiast naprawić, wówczas załamują się, oskarżają, krytykują i potępiają siebie samych i Boga. To jest następny wielki błąd. Wszystko to co jest wam wyjaśniane, w celu naprawienia powinno was ogromnie cieszyć, ponieważ jest okazją do postępu i naprawienia błędów które dotychczas były ukryte. Wiedząc, że Bóg jest możliwością myślenia wiecie, że macie w sobie moc poprawienia się i że musicie zabrać się do roboty.

Życie Boga, które pulsuje w waszych piersiach jest wystarczającym dowodem tego, że posiadacie Inteligencję i Moc Boga, dzięki której możecie rozpuścić i spalić wszystkie błędy i twory, które wprowadziliście w swoje otoczenie, świadomie lub nie, a którym możecie powiedzieć: “JAM JEST Potężnym Płomieniem spalającym, który teraz i na zawsze pochłania każdy błąd przeszły i teraźniejszy, jego przyczynę i jądro, jak i każdy zbędny twór, za który moja zewnętrzna istota jest odpowiedzialna. “

To dziwne, ale wydaje się, że uczniowie mają trudności z zakotwiczeniem się w uznaniu nieograniczonej mocy, którą posiadają, gdy wymawiają “JAM JEST”, mimo że o tym wie nawet intelekt, który jest tylko działaniem zewnętrznym. Uczniowie powinni wzmocnić ją – moc – z całym samozaparciem, odczuwając intensywność tej prawdy, ponieważ wtedy odnajdują wielką gwałtowność i dodatkową moc potrzebną do zastosowania jej. Mówię wam moi drodzy, że przyszedł moment, w którym możecie używać tej mocy z wielkim autorytetem, aby wreszcie uwolnić się od ograniczających łańcuchów, które od dawna was omotały i uwięziły.

 Zdecydujcie się więc na uporządkowanie swego domu. Jeżeli mielibyście przyjąć jakiegoś dystyngowanego gościa, nie wątpię, że zużylibyście wiele dni na czyszczenie, polerowanie, mycie i przygotowanie wszystkiego tak, aby go jak najlepiej przyjąć. O ile ważniejszym wobec tego jest przygotowanie się na przyjęcie tej wielkiej zasady miłości i pokoju, zasady Pochłaniającego Ognia, który mieszka w każdym z Was i kontroluje element ognia!

Kiedy myślimy o Oromasisie, władcy elementu Ognia, pomyślmy o płomieniu twórczego ognia i przywołajmy jego pomoc w ożywianiu tej twórczej mocy, co przyniesie wprost niewiarygodne rezultaty.

Kiedy mówisz w Imię Mocy i Wielkiej Władzy “JAM JEST” wyzwalasz nieograniczoną energię aby spełniło się twe życzenie. Dlaczego więc ciągle pozwalasz, aby strach i zwątpienie napełniało Twój umysł, podczas gdy “JAM JEST” jest otwartą bramą prowadzącą do Boskiej szczodrości, która czeka aby rozprzestrzenić się zdrowiem, błogosławieństwem i obfitością? Odważ się wreszcie na zaistnienie, spożytkowanie i odczuwanie tej Wielkiej Władzy, czyli Boga, który jest w każdym z was.

Drogi uczniu, nie zdajesz sobie sprawy z tego, że możesz przejawić doskonałość w ciągu kilku minut albo godzin, jeśli zdecydowanie wyzwolisz w sobie tę siłę, którą przekażesz tej afirmacji: “JAM JEST niezmierną Elektroniczną Energią, która płynie, odnawia i napełnia każdą komórkę Mojego Umysłu i Ciała, właśnie w tym momencie”. Czy nie widzisz, że w kilka minut lub godzin możesz rozproszyć każde zaburzenie umysłu i ciała i pozwolić, aby ta czysta Potężna Energia wykonała swoją pracę bez żadnych innych wpływów, nie będąc zabarwiona żadnym elementem Twoich myśli? Jeżeli możesz prawie natychmiast odnowić nerwy lub narząd i doprowadzić każdą część swego ciała do jego pierwotnej doskonałości – dlaczego tego nie dostrzegasz i nie chcesz użyć? Jednak w miarę doświadczania wspaniałych rezultatów, które Ciebie zdziwią, Twoja wiara i zaufanie będą wzmagać się, aby wykonać swą doskonałą pracę, a umysł Twój nabierze zaufania do tej wielkiej Obecności i do używania nieograniczonej Wszechobecnej Mocy. *

* (Zastępy Aniołów radują się z powrotu podróżnika, który przez tak długi czas szukał zewnętrznych autorytetów a który spotkał jedynie otręby. Gdy energia jego skończyła się – została zużyta – wraca do domu w którym znajduje źródło przywracające mu siły i regenerujące z uszczerbków łącznie ze “starością“. W takim momencie w pełni możesz odnowić – odzyskać – pełnię młodości i mocy, ponieważ jest to Boska droga życia. Staraj się utrzymywać wspaniałe wibracyjne działanie, wyrażając je delikatnie).

Kiedy wydaje ci się, że coś wywołało brak energii, nie zastanawiaj  się nad tym, tylko z radością i pewnością pełną wiary zadeklaruj: “JAM JEST Potężną Obecnością tej Czujnej i Promieniującej Energii, która wyłania się z Mojego Umysłu i Mojego Ciała, rozpuszczając wszystko, co jest inne niż ona. Umacniam się na zawsze w tej czujnej i promieniującej energii i cieszę się nią na zawsze. “

Możesz pozwolić, aby ta energia przeszła przez Twój umysł i ciało, tak jak ja przesuwam ręką przez twe czoło. W mojej pamięci nie istnieje moment, w którym dano by uczniowi tyle możliwości do osiągnięcia Światła jak obecnie, toteż powinieneś z tego skorzystać z wielką radością.

Na początku jeżeli nie czujesz żadnej elektronicznej siły przechodzącej przez Ciebie, w żadnym wypadku nie wyobrażaj sobie, że jej nie otrzymałeś, ponieważ zarządziłeś zgodnie z Boskim autorytetem “JAM JEST” żeby płynęła przez Twój umysł i ciało. To samo można uczynić w interesach lub sprawach, które nie przejawiają się w taki sposób czy tak harmonijnie jakby się chciało. Możesz stanąć – ponieważ ta pozycja dodaje poczucia autorytetu – przywołać swą wielką obecność “JAM JEST” i posłużyć się nią w świecie swoich interesów. Rozkaż jej, aby pochłonęła wszystko co nie jest z nią zgodne i zastąpiła to doskonałością Boga, która istnieje w “JAM JEST”. Rozkaż jej, aby utrzymywała swą siłę i swój nieskończony autorytet, jak również, aby oczyściła Twój świat ze wszystkiego co niezgodne i zakończ wypowiedzią: “JAM JEST Najwyższym Autorytetem, Bogiem w Działaniu.”

Nie jest potrzebne napinanie się, ani usztywnianie ciała, należy wzmocnić tylko w sobie powagę i godność naszego boskiego autorytetu i oczyścić to wszystko, co powinno być czyste. Robiąc to nie jest konieczne głośne mówienie, raczej należy mówić głosem cichym, jednak ton powinien być Mistrzowski.

Stań w swoim pokoju i zadeklaruj: “JAM JEST panem mojego świata, JAM JEST zwycięską Inteligencją, która nim rządzi. Rozkazuję tej Wielkiej Promieniującej i Inteligentnej Energii Boskiej, aby weszła w Mój Świat, aby przyniosła mi Obfitość Boga, widoczną w Mych Rękach do Mojego Użytku. Rozkazuję Jej, aby Stworzyła całą Doskonałość. JA nie JESTEM już dłużej dzieckiem w Chrystusie, lecz Obecnością Mistrzowską, która osiągnęła swoją pełną postać. Mówię i rozkazuję autorytatywnie.”

Można rozpuścić dokonane błędy i odtworzyć natychmiast doskonałość, której się pragnie. Trzeba jednak wiedzieć że Moc ta jest samoutrzymującą się tylko, gdy nie mieszamy jej z działaniem destruktywnych myśli i uczuć.

Życzę sobie bardzo, abyś poczuł, że jesteś jedynym autorytetem w Twoim świecie. Nie bój się, że doskonaląc swój świat będziesz zakłócał świat innych, ponieważ nie masz intencji zrobienia komukolwiek krzywdy. Również nieważne jest to, co powiedzą o Tobie inni lub jeśli będą chcieli przerwać Tobie Twoje ćwiczenia, narzucając Tobie różne wątpliwości, lęki i ograniczenia. Ty jesteś najwyższym autorytetem w swoim świecie i wszystko co masz do zrobienia, to powiedzieć, kiedy osaczą Ciebie takie okoliczności: “JAM JEST Wielkim Magicznym Kręgiem obrony wokół mnie, który jest niezwyciężony, który odrzuca każdy element niezgody, który chciałby wejść i mnie zaburzyć. JAM JEST Doskonałością Mojego Świata, a ona jest samoutrzymująca się. “

Och! Mój drogi! Naprawdę już nie potrzebujesz wahać się, ani pytać czy “JAM JEST”, jest Autorytetem? Idź, odważ się, używać tego autorytetu Boga, który wyraża się w “JAM JEST” wszystkiego co istnieje. Ponieważ życzyłeś sobie obecności wielkich Wzniesionych Istot, zarządź: “JAM JEST widoczną Obecnością tych, których zwą Wzniesionymi Mistrzami, których chcę widzieć tu, przede mną a których pomoc przywołuję”.

Nadszedł już moment, że mógłbyś wyrzucić całą niezgodę ze swego umysłu. Napełnij swój umysł tą czystą elektroniczną esencją, a żadna niezgoda nie będzie mogła wejść, dopóki będziesz napełniał go tą Obecnością. Powtarzam Tobie, że jesteś autorytetem w Twoim świecie i jeśli Twoje myśli są pełne Esencji, nawet najmniejsze zaburzenie może jej dotknąć czy rozproszyć. Pochwyćmy wreszcie ten autorytet i używajmy go, oczyszczając całą niezgodność i oświadczając: “JAM JEST panowaniem człowieka. Dokądkolwiek bym się udał JAM JEST Bogiem w Działaniu.”

Pamięci Urszuli Fajks

“Złota Księga” Saint Germain

Art i Styl - Styl i Harmonia Twojej Przestrzeni

O Autorze

Publikacje

Suweren Rzeczpospolitej / RÓD Mazowiecki / Zajmuje się Analizą przestrzeni według Feng Shui oraz Malarstwem sztalugowym, maluje od wielu lat. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach. Brała udział w wielu indywidualnych wystawach, między innymi w Londynie w 2007 roku. zobacz prace
Podobne publikacje
Rozwój duchowy

Złota Księga "JAM JEST"

“JAM JEST” Zmartwychwstanie i Życie!“JAM JEST” Energią, której używasz w…
Czytaj
Rozwój duchowyStyl życia

Wir Energetyczny - Czakra Podstawy

Witam Cię bardzo serdecznie, w tym artykule przedstawię koncept jednego z podstawowych wirów…
Czytaj
Rozwój duchowy

Mroczne rytuały magiczne Kościoła Katolickiego

modlitwa. Jest po prostu specyficzną formą.. medytacji!Tak, tej diabolicznej medytacji, tak…
Czytaj
Witamy w naszej społeczności

Zapraszamy do przyłączenia się do dyskusji. Nasze wytyczne dla społeczności są proste: bądź pełen szacunku i konstruktywny, trzymaj się tematu, wspieraj innych komentujących i zgłaszaj złe zachowanie. Jeśli jesteś nowy w naszej sekcji komentarzy, Twój pierwszy komentarz zostanie wstrzymany do moderacji. A jeśli jesteś zainteresowany dostępem do wszystkiego, co mamy do zaoferowania, subskrybuj teraz.

Newsletter
Nie chcesz przegapić?
Powiadomimy Cię raz w tygodniu o nowościach, ciekawych wpisach, wydarzeniach, audycjach lub video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *